גידור אתרי בניה

אתרי בניה הם מקום מסוכן מאד בעבור אנשים שאינם מקצוענים, וגם בעבור אנשים מקצוענים. אנשים שיש להם ניסיון וזו העבודה שלהם יודעים איך למגן את עצמם, לפחות ברוב הפעמים, כדי שהעבודה תהיה בטוחה, אבל אנשים תמימים שפשוט עוברים באזור – לא יודעים ועלולים להגיע למצב מסוכן של פגיעה, פציעה ואפילו סכנת חיים. גידור אתרי בניה הוא דבר חשוב מאד, במיוחד לשעות אחרי העבודה. הסיבה פשוטה מאד: ללא גידור אתרי בניה, אנשים יכולים להיכנס פנימה, למעוד וליפול, אפילו להיהרג, מכיוון שכל המקום מלא בסכנות, חלקן בלתי נראות. בנוסף, אנשים יוכלו להיכנס ולגנוב ציוד יקר מאד.

גידור אתרי בניה הוא חובה של ממש! לא יודעים איך להתחיל? נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע. התקשרו כבר היום כדי לברר פרטים!

גידור אתרי בניה – פתרונות מעשיים

בחברה שלנו מייצרים ומשווקים גידור אתרי בניה באיכות וברמה הגבוהה ביותר בישראל. הגדרות שלנו מתאימות לאתרי בניה בכל גודל, ועשויות מחומרים מיוחדים שעומדים גם בחורף וגם בקיץ בישראל. גידור אתרי בניה של א.ל הבטיחות בקצה היא הדרך הטובה ביותר להגן על הציוד, על האתר וגם על האנשים שנקרים אליו בצורה הטובה ביותר. בנוסף, המחיר התחרותי של המוצרים שלנו, לצד עמידותם בשל החומרים האיכותיים שאנחנו עושים בהם שימוש, הופכים אותם לדבר הטוב ביותר בעבור אתר הבניה שלכם. מהנדסים של החברה שלנו מגיעים לאתר הבניה, בודקים אותו היטב קודם, ומתאימים לכם את הפתרון המושלם ביותר לצרכים שלכם. צוות ההתקנה שלנו מלווה אתכם עד שהמקום מוגן ב-100%, מאובטח ובטוח לעבודה. העבודה מהירה מאד, איכותית, ויתרון גדול נוסף הוא שאת הגידור שלנו אפשר גם לצבוע, בהנחה ואתם לא רוצים מראה פח גנרי.

למה דווקא אצלנו

חברתנו א.ל הבטיחות בקצה מתמחה בעבודות גידור אתרי בניה שנים רבות, ועושה בעבורכם הכול: ייעוץ, תכנון, ייצור, שינוע, התקנה, אחזקה ועוד. אתם מקבלים שירות היקפי מאנשים מנוסים מאד, העומדים בסטנדרט מחמיר של האיחוד האירופאי, עובדים עם פטנטים בין לאומיים מיוחדים – ומבטיחים לכם בטיחות ברמה הגבוהה ביותר עם גמר העבודה. התקשרו כבר היום!