מכירת פיגומים

מכירת פיגומים לחברות בנייה וקבלנים

מכירת פיגומים

אנחנו בחברת AL הבטיחות בקצה, עוסקים ומתמחים בהליכי ייבוא ומכירה של מערכות פיגומים העומדים גם בתקן האירופאי המחמיר (תקן מספר EN12810-4D) וגם בדרישות התקן של המוסד לבטיחות וגיהות במקום העבודה בכל הנוגע להתקנת פיגומים לצרכי עבודות בנייה בגובה.

מכירת פיגומים בחברתנו מאפשרת לכם ליהנות מ-2 מערכות הפיגומים מובילות, האחת, מערכת פיגום טיח, והשנייה, מערכת פיגום זקיפים. בשני המקרים, מדובר במערכות פיגומים העומדות בתקן האירופאי המחמיר, ובשני המקרים, מדובר במערכות הפיגומים המותאמות לתקן הישראלי לצרכי התקנת באתרי הבנייה.

מכירת פיגומים ב-AL הבטיחות בקצה – כל היתרונות

מערכות הפיגומים המוצעות על ידינו במסגרת שירותי מכירת פיגומים, מאפשרות לכל אחד מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים כגון:

  • מכירת פיגומים בייבוא אישי – מערכות הפיגומים המשווקות על ידינו מיוצרות על ידי חברות מובילות בעולם, כאשר הליך המכירה מתאפשר במסגרת ייבוא אישי של מערכות הפיגומים מובילות ומתקדמות מסוגן.
  • שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לסוג מערכות הפיגומים הנחוצות לכם
  • שירותי התקנה של כל סוגי מערכות הפיגומים המשווקות על ידינו- שירותי ההתקנה מתבצעות על ידי צוות התקנה מנוסה ומיומן המתמחה בכל דרישות התקן המקדימות לצרכי התקנתן והצבתן של מערכות הפיגומים באתרי הבנייה.
  • מסלול מכירה ייעודי לחברות בנייה, חברות הנדסה, יזמי נדל"ן וחברות קבלניות

וכמובן, מכירת הפיגומים העומדים בכל דרישות התקן הישראלי ובתקן האירופאי המחמיר- דבר המאפשר לכם ליהנות ממערכות הפיגומים בטיחותיות ופונקציונאליות כאחד.

חשוב לנו שתדעו: כל מערכות הפיגומים המשווקות על ידינו, משלבות בתוכן מנגנוני בטיחות מובנים המקנים ביטחון מלא בעת ביצוע עבודות בגובה. מנגנוני הבטיחות שלנו ניתנים לתכנון ושינוי בהתאם לגובה הפיגום הנחוץ לכם והם מורכבים בקלות ובנוחות.

מכירת פיגומים באמצעותנו מתאפשרת גם במסגרת שירותי ייבוא בהתאמה אישית מלאה, כאשר מידע אודות מפרט הפיגומים נקבע מראש בהתאם לצרכי הלקוח. לפרטים נוספים בנושא, אנו מזמינים גם אתכם לפנות אלינו באופן ישיר ולשמוע על פתרונות הפיגומים המתקדמים והבטיחותיים שלנו. לפרטים צרו קשר עוד היום, חייגו עכשיו: צור קשר