מעקה מדרגות

מעקה מדרגות הוא הדרך הבטוחה ביותר לעלות ולרדת בכל גרם מדרגות, בין אם בבניין ציבורי או פרטי, בשטח עבודה או במבנה תעשייתי. לכן, מעקה מדרגות הוא לא תוספת נחמדה, אלא חובה של ממש. ראשית הוא חובה מוסרית, כי אתם לא יכולים לאפשר לאנשים לעלות ולרדת במבנה שלכם בלי לדאוג למינימום של הבטיחות, ודבר שני זו חובה חוקית. ברוב הבניינים, בוודאי בתעשייה, סקטור ציבורי או אתרי בנייה יש חובה לעשות שימוש במעקה מדרגות.

לא יודעים איך להתחיל? אנחנו כאן בעבורכם! התקשרו כבר היום!

מעקה מדרגות – מה חשוב לפני שמתקינים אחד?

מעקה מדרגות צריך לעמוד בשני מבחנים קריטיים. הראשון הוא המבחן הבטיחותי. צריך שיהיה עשוי מחומר איכותי וחזק, עמיד ומקצועי, שיותקן כמו שצריך, שיתוחזק כמו שצריך, שיתאים למבנה מבחינת כשירות החומר וגם מבחינת ההתקנה. השני הוא מבחן אסתטי. מכיוון שכולנו עושים שימוש במעקות כל היום, צריכים לבחור חומר שנראה טוב ושמתאים מבחינה אסתטית למבנה סביבו. זה רלוונטי פחות כמדובר בלקוחות שלנו מאתרי בנייה, אבל כמדובר במבנה ציבור או מבנה פרטי, חשוב להקפיד על מעקה מדרגות חזק ועמיד – אבל גם יפה ומעוצב. לא יודעים איך להתחיל? הגעתם לאתר הנכון! נשמח להעמיד את המומחים שלנו לשירותכם, כדי לייצר, להתקין ולייעץ לכם בכל הקשור לעבודת מעקות.

מעקה מדרגות זוהי המומחיות שלנו, איך נוכל לסייע לכם?

חברת א.ל הבטיחות בקצה מתמחה בעבודות מעקה מדרגות, הן בייצור והן בהתקנה ואחזקה. אנחנו שייכים לחברת י.ד גידור, שעוסקת עשורים רבים בתחומים אלו, ולכן יש לנו ניסיון רב, הרבה מאד כלים, ויכולים להציע לכם שירותים מקיפים – ייעוץ, עיצוב, ייצור, שינוע, התקנה, תחזוקה ועוד – בכל הקשור לעבודת מעקה מדרגות. נשמח להעמיד לרשותכם את הקטלוג שלנו, ובו מוצרים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר, ומיוצרים עם פטנטים בין לאומיים יחודיים.

אם אתם רוצים שהמעקה שלכם יהיה גם חזק וגם יפה, אם אתם רוצים שיתאים בדיוק לסביבה בה הוא עומד להיות מותקן, התקשרו אלינו כבר היום! נשמח להציע לכם מעקה מדרגות איכותי ברמה הגבוהה ביותר בישראל ללא תחרות.