פיגומי טיח

פיגומי טיח העומדים בתקן האירופאי המחמיר ביותר!

פיגומי טיח
פיגומי טיח

אנחנו בחברת AL הבטיחות בקצה עוסקים ומתמחים בייבוא פיגומים לישראל, כאשר כל סוגי הפיגומים המיובאים על ידינו עומדים בתקן האירופאי המחמיר ביותר (תקן מס EN12810-4D). לרשותנו, מערכות פיגומי טיח המשמשות כפתרון היעיל, הנוח והבטיחותי ביותר למטרות ביצוע עבודות כיסוי לחללים פנימיים וקירות חיצוניים כאחד.

מערכות פיגום טיח המשווקת על ידינו הן מערכות מודולאריות הניתנות להליכי הרכה ופירוק מהירים, קלים ונוחים, ובדומה לכל מערכת פיגומים אחר המיובאת על ידינו, גם מערכות פיגום טיח עומדות בדרישות המחמירות ביותר של התקן האירופאי. מערכות אלו משווקות על ידי בשני מסלולים עיקריים: מסלול השכרה ומסלול רכישה, כאשר בשני המסלולים אתם יכולים ליהנות משירותי התקנה מקצועית של מערכת הפיגומים באתר הבנייה. מסלולי ההשכרה והרכישה שלנו מיועדים לחברות בנייה גדולות, קבלני בניה, חברות הנדסה, קבלני שיפוצים וקבלני תשתית הנדרשים לעבודה בגובה. במסגרת מסלול ההשכרה, אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מתנאי שכירות מעולים לטווחי זמן קצרים או ארוכים בהתאם להיקף העבודות הנחוצות להם. כמו כן, אנו מספקים שירותי ייעוץ והכוונה לחברות העסוקות בביצוע עבודות טיח וזאת לצרכי בחירת היקף משטחי הפיגום הנחוץ להם.

פיגומי טיח של חברת AL בטיחות בקצה- כי בשבילנו הבטיחות היא מעל הכול!

מערכות פיגומי הטיח שלנו נחשבות למערכות הפיגומים האיכותיות והיוקרתיות בענף הבנייה, ובכל הנוגע לבטיחות אתרי בנייה אנחנו לא מתפשרים על הפחות מהטוב ביותר. מערכות אלו משלבות בתוכן מספר מחסומי הגנת קצה ובכך הן מונעות מקרים של נפילה מגובה. משטחי הפיגום מגיעים באורכים שונים, כאשר כל המערכת הינה מודולארית וניתנת להרכבה מהירה בהתאם לצרכי עבודות הטיח.

היתרון הבולט במערכות פיגום טיח המשווקות על ידינו, טמון בעבודה שמערכות אלו עומדות בתקן האירופאי המחמיר ביותר הבא לידי ביטוי גם באיכות הגבוהה של חומרי הגלם מהם מיוצרת המערכת וגם בחוזק הפיגומים, כאשר השילוב בין השניים מקנה בטחון לכלל העובדים הנדרשים לבצע עבודות בניה בגובה.

לפרטים נוספים אודות המערכת ולבירור פרטים אודות מסלולי ההשכרה והרכישה באמצעותנו, חייגו עכשיו: צור-קשר