נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

אביזרי גידור

אם יש לכם אירוע, אם יש לכם אתר בנייה או שסתם אתם מעוניינים לתחם אנשים במקום בו הבטיחות שלהם תישמר, אתם צריכים אביזרי גידור. אביזרי גידור מגיעים בצורות מודולריות רבות, מתאימות את עצמן לסוג האירוע. מסיבה או הפגנה זה משהו אחד, אתר בנייה זה משהו אחר, שטח פרטי זה משהו נוסף. לכן, חשוב מצד אחד שתעשו את העבודה עם אנשים מקצועיים כמונו, ומצד שני שזה יהיה יעיל, מהיר ואיכותי. לכן, אם אתם צריכים אביזרי גידור במהירות ובאיכות גבוהה – הגעתם למקום הנכון. אל תתלבטו, התקשרו אלינו כבר היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

גדר מודולארית
גדרות מודולאריות

מומחים של אביזרי גידור - במרחק קליק מכם

אביזרי גידור מתאימים לסוגים שונים של מקרים. בין היתר אפשר לקחת בחשבון אביזרי גידור כמו גדרות, חוצצים, גדרות זמניות, שערים, מחסומים ועוד – כל אחד מתאים למשהו אחר. חשוב מאד שלצד האלמנטים המרכזיים עצמם, יהיו גם שירותים כמו שרשראות קשירה של המוצרים זה לזה כדי להקשות על גניבה ולייצב אותם, מחברים או מייצבים מסוגים וחומרים שונים ועוד. את כל זה תוכלו להשיג אצלנו, בחברת א.ל פתרונות מודולוריים. נשמח לעמוד לשירותכם. המוצרים שלנו מתאימים ללקוחות מוסדיים, ציבוריים או פרטיים, בעבור כל סוגי האירועים.

 1. אירוע רחוב כמו מסיבה, מרתון, הפגנה, כינוס או הופעה
 2. תיחום שטחים פרטיים כמו אתרי בנייה, בתי קברות או אתרים ארכיאולוגיים
 3. ציוד שמסייע לכוחות הביטחון בצדי הדרכים או ליד מקומות כמו בתי ספר.
  התקשרו כבר היום!

כל המוצרים שלנו הם האיכותיים ביותר בישראל, התקשרו אלינו כבר היום

חברת א.ל פתרונות מודולוריים מעמידה את הבטיחות שלכם במקום הגבוה ביותר, ואנחנו מייצרים רק מוצרים איכותיים ביותר, עומדים בתקנים מחמירים של האיחוד האירופאי. אנחנו שייכים לחברת י.ד גידור העובדת שנים רבות בתחום, דבר שמעניק לנו ניסיון רב. כל העבודות שלנו מותאמות אישית אליכם, וכוללות ליווי של מהנדס בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, אנחנו מציעים שירותי ייעוץ, ייצור והתאמה, התקנה ופירוק – וכמובן אחזקה. אם אתם צריכים ציוד איכותי במחיר תחרותי, אנחנו מחכים לשמוע מכם ונשמח לעמוד לשירותכם. התקשרו אלינו היום!

יתרונות מוצרי גידור אצלנו

 • ניתן להסדיר גדר, משקולות תחתונות ונצרות לחיבור פלטות בנפרד!
 • למנען נוחיותכם, ההסדרה אינה בהכרח קנייה. היא עשויה להיות גם השכרה!
 • הגדרות גבוהות ומאפשרות העמדה בטיחותית בכל תוואי שטח, ישר או משופל!
 • הגדרות מתאימות לכל סוגי האירועים, מקטנים ומקומיים ועד הפנינג המוני!
 • הגדרות מאפשרות הגנה על מתחם חיצוני בכל סדר גודל ובכל מקום, אורבני, ים יערות ועוד!
 • הגדרות מגובות בתקנים של האיחוד האירופי בנושאי בטיחות ויציבות, מה שמקנה בהן שימוש בטוח!
 • הגדרות מספקות אבטחה ברמה גבוהה ביותר עם תקן אנטי-קליימב (ללא טיפוס)!
  ניתן ליהנות ממבחר גדרות באתר!
 • ניתן להשתמש במוצרי גידור בתור כלי פרסום ולתלות עליהם שלטים מטעמכם!
מחסומים להגנה על הקצה של א.א גדרות

גידור איכותי לפעילות איכותית בחוץ

בין אם פעילותכם היא אירוע ובין אם היא הגנה על אתר בנייה, לנו יש את הכלים המושלמים לאבטח את פעילותכם! מוצרי הגידור שלנו מעוגנים בתקנים מחמירים של האיחוד האירופי, מה שמבטיח שימוש בטוח, גם כאשר התנאים אינם אופטימאליים וניחנים ברוחות ובהעמדה על משטח משופע. בשל כך, רבים מיזמי פעילויות החוץ פונים לשכור את הגדרות שלנו. בשל היותן גבוהות ורחבות, הן מאפשרות בימת פרסום בה ניתן לתלות עליהן את השלטים שלכם ובכך להרוויח בימה פרסומית נוספת לזו של האינטרנט, רק שכאן זה בחינם כי מה שאתם צריכים הוא רק את השלט ואת עיגוני לגדרות.

גידור של א.ל גדרות לאבטחה ברמה גבוהה במיוחד

פתרונות גידור של א.ל גדרות מספקים לכל דורש את אמצעי האבטחה הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק! פתרונות הגידור של א.ל גדרות מכילים את כל הנדרש לאבטחת הפעילות, מאירועים ועד בנייה בחוץ! את הגדרות ניתן להסדיר בקלות באמצעות אתר הדמיית מחשב וגם להיוועץ עם המומחים שלנו בטרם כן. הגדרות שאנו מספקים ללקוחות הנן מהמשמעותיות שיהיו לכם בכלי האבטחה, והחלק היפה הוא שלא צריך לקנות אותן. ניתן להשכיר ובכך גם לחסוך עלויות וגם לחסוך במחויבויות תפעוליות כמו שימור ותחזוקה. אנו מספקים את כל השירות שתואר כאן בפשטות ובהתאמה לכל יזמוּת חוץ. אם אתם לפני אירוע בחוץ, פנו אלינו להתאמת סט גידור מושלם לפעילות שלכם והבטיחו את טיב האבטחה בכל מקום!

מידע נוסף בנושא גידור

גידור זמני

גידור שמני למגוון מטרות ואירועים

גדר רשת

גדר רשת איכותית ואביזרי גידור נוספים

גדר ניידת

גדר ניידת חזקה להתקנת גידור זמני

א.ל גדרות

א.ל גדרות

פתרונות הגידור הזמניים של חברת “א.ל פתרונות מודולוריים​” מבוססים על פטנט בטיחות ייעודי לאתרי בנייה והם מיועדים ליצירת אזורים מאובטחים במהלך עבודות הבנייה. מערכות אלו, נועדו לצמצם סיכונים תעסוקתיים הנלווים לעבודה באתרי הבנייה בכלל ולעבודה בגובה בפרט והם מאפשרים לכל אחד מהעוסקים במלאכת הבנייה ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת ובטוחה יותר.

נגישות