אביזרי גידור

אביזרי גידור

אם יש לכם אירוע, אם יש לכם אתר בנייה או שסתם אתם מעוניינים לתחם אנשים במקום בו הבטיחות שלהם תישמר, אתם צריכים אביזרי גידור. אביזרי גידור מגיעים בצורות מודולריות רבות, מתאימות את עצמן לסוג האירוע. מסיבה או הפגנה זה משהו אחד, אתר בנייה זה משהו אחר, שטח פרטי זה משהו נוסף. לכן, חשוב מצד אחד שתעשו את העבודה עם אנשים מקצועיים כמונו, ומצד שני שזה יהיה יעיל, מהיר ואיכותי. לכן, אם אתם צריכים אביזרי גידור במהירות ובאיכות גבוהה – הגעתם למקום הנכון. אל תתלבטו, התקשרו אלינו כבר היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

מומחים של אביזרי גידור – במרחק קליק מכם

אביזרי גידור מתאימים לסוגים שונים של מקרים. בין היתר אפשר לקחת בחשבון אביזרי גידור כמו גדרות, חוצצים, גדרות זמניות, שערים, מחסומים ועוד – כל אחד מתאים למשהו אחר. חשוב מאד שלצד האלמנטים המרכזיים עצמם, יהיו גם שירותים כמו שרשראות קשירה של המוצרים זה לזה כדי להקשות על גניבה ולייצב אותם, מחברים או מייצבים מסוגים וחומרים שונים ועוד. את כל זה תוכלו להשיג אצלנו, בחברת א.ל פתרונות מודולוריים. נשמח לעמוד לשירותכם. המוצרים שלנו מתאימים ללקוחות מוסדיים, ציבוריים או פרטיים, בעבור כל סוגי האירועים.

  1. אירוע רחוב כמו מסיבה, מרתון, הפגנה, כינוס או הופעה
  2. תיחום שטחים פרטיים כמו אתרי בנייה, בתי קברות או אתרים ארכיאולוגיים
  3. ציוד שמסייע לכוחות הביטחון בצדי הדרכים או ליד מקומות כמו בתי ספר

התקשרו כבר היום!

כל המוצרים שלנו הם האיכותיים ביותר בישראל, התקשרו אלינו כבר היום

חברת א.ל פתרונות מודולוריים מעמידה את הבטיחות שלכם במקום הגבוה ביותר, ואנחנו מייצרים רק מוצרים איכותיים ביותר, עומדים בתקנים מחמירים של האיחוד האירופאי. אנחנו שייכים לחברת י.ד גידור העובדת שנים רבות בתחום, דבר שמעניק לנו ניסיון רב. כל העבודות שלנו מותאמות אישית אליכם, וכוללות ליווי של מהנדס בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, אנחנו מציעים שירותי ייעוץ, ייצור והתאמה, התקנה ופירוק – וכמובן אחזקה. אם אתם צריכים ציוד איכותי במחיר תחרותי, אנחנו מחכים לשמוע מכם ונשמח לעמוד לשירותכם. התקשרו אלינו היום!