נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

גדר ניידת

מחסומים ניידים

תכנון אירועים מצריך היערכות עם מחסומים ניידים. באמצעותם, ניתן לגדר את האירוע, לקבוע נקודות כניסה ויציאה, להפריד בימות מקהל, וליצור שטחי כינוס פנימיים בתוך מתחם האירוע אשר ייועדו למטרות ייחודיות. כמו כניסה בתשלום או למוזמנים מראש.

גדר ניידת

המעלות של מחסומים ניידים בעת האירוע

 • ויסות קל של תנועת אנשים פנימה והחוצה באמצעות גרירה קלה ופשוטה.
 • שימוש לשם גידור מרחבים שלמים או להצבה בנקודות בודדות.
 • הפרדת בימות משטחי הישיבה או העמידה של הקהל.
 • יצירת מתחמים עם כניסה פרטית בתוך חלל האירוע.
 • הצבה קלה ופשוטה של מחסומים ניידים, יעילות גם במזג אוויר עם רוח.
גדר ניידת

הסדרת מחסומים באירועים על ידי מומחים

ניתן להסדיר הובלה והתקנה של מחסומים ניידים בנקודות מבוקשות. הזמנת פרויקט עם מספר מחסומים ידוע מראש, כולל הרכבתם במקומות הייעודיים. כל העבודה בתחום המחסומים הניידים נעשית בידי אנשי מקצועי המתמחים בתפעול משטחים אלה בקלות רבה.

גדר ניידת

א.ל גדרות – מחסומים ניידים לכל אירוע

בחברת א.ל גדרות מספקים ללקוח מחסומים ניידים המשמשים לאבטחת אירועים. באמצעותם ניתן לשלוט בקלות על כניסות ויציאת מהמתחם, ולהסדיר מתחמים סגורים בתוך חלל האירוע אשר יישמרו למי ששילם מראש או הוזמן לנכוח שם. מיפוי מחסומים ניידים נעשה בידי היזם ובחברת א.ל גדרות יסייעו בהתקנתם על פי המתוכנן. החברה ניחנת בניסיון רב שנים בתחום המחסומים ובביצוע כל סוגי ההתקנות הנדרשות בענף זה. החברה מחזיקה במחסומים איכותיים ממיטב חומרי הייצור, שמאפשרים גם אבטחה ברמה גבוהה וגם תפעול קל על ידי המאבטחים הממונים.

מחסומים ניידים למגוון רחב של אירועים בכל הרמות! כאן ניתן להסדיר מחסומים לאירועים גדולים של מועצות מקומיות ואזוריות לצד אירועים פרטיים גדולים הדורשים הגנה על שטחים חיצוניים. המחסומים מותאמים לכל אירוע ויאפשרו לכם את כל מה שאתם צריכים בכדי לאבטח אותו על הצד הטוב ביותר!

היתרונות במחסומים שלנו

 • ניתן להשכיר מחסומים ולא בהכרח לקנות!
 • המחסומים שלנו עשויים מברזל יצוק ומאפשרים הגנה מלאה על הנוכחים וויסות תנועה קל בכניסה!
 • מדובר במחסומים קלים לנשיאה וגרירה ולכן אנשי האבטחה יתפעלו את האירוע ללא קושי!
 • המחסומים מאפשרים עמדת כניסה לאורחים מורשים בקלות, ממש כמו שער של מתחם!
 • עמידה מלאה בתקני בטיחות ישראליים ומערביים!
 • עמידה מלאה בתקני איכות ישראליים ומערביים!
מחסומים ניידים

השכרת מחסומים - בקלות רבה

מספקים מידע על האירוע, מספר נוכחים ושטח התכנסות ומקבלים את המחסומים המתאימים ביותר לתפעולו. השירות קל ופשוט ומאפשר לכם להגיע ליצירת עמדות אבטחה פשוטות לתפעול. באמצעות מחסומים ניידים ניתן למנוע בקלות מגורמים בלתי מורשים להיכנס ולאפשר לאורחים לנוע לשטח האירוע בקלות כמו דלת כניסה או שער מרחבי. היתרון כאן הוא שאינכם חייבים להשקיע ברכישת המחסומים ולדאוג לאחסונם לאחר האירוע. ניתן להשכיר אותם לפי פרק הזמן הנדרש ולהשיבם אלינו בתום הפעילות. זהו יתרון שמספק להמון יזמים אפשרות לדאוג לעצמם לאבטחת האירוע מבלי להוציא סכומים נכבדים ומאידך, לספק לעצמם את השקט הנדרש שמדובר על אירוע עם סף בטיחות גבוה!

א.ל גדרות - מחסומים לאבטחת אירועים

אם האירוע הבא בפתח, ל- א.ל גדרות יש את הפתרון המושלם עבורכם! מחסומים ניידים לאבטחת מוקדי הכניסה והיציאה. מחסומים ניידים של א.ל גדרות נחשבים לתשתיות פלא של ממש. חומרי הייצור האיכותיים, מניעת טיפוס על המחסומים באמצעות תקן אנטי-קליימב ייחודי, וקלות הגרירה והתפעול שלהם על ידי אנשי אבטחה מאפשרים לכם לדאוג בקלות לאבטחה. א.ל גדרות מספקת שירות ליזמי אירועי יום העצמאות, טקסים ממלכתיים, והתכנסויות פרטיות משמעותיות וכן מעניקה שירות גם לבעלי אירועים בסדר גודל בינוני-קטן מכל סוג. לחברה צי מחסומים ניידים מותאם אישית עבור היזמים. בואו לצאת לדרך חדשה באמצעות מחסומים ניידים איכותיים שיאפשרו לכם להגיע רחוק ולהצעיד את רמת אבטחת האירוע שלכם לאן שנדרש ואף למעלה מכך!

מחסומים ניידים למעבר
מחסומים ניידים לאירועים
מידע נוסף מחסומים ניידים

גדר מחסומית ניידת

מחסומים ניידים בכניסה לאירועים

מחסומים ניידים וגדרות

מחסומים ניידים - כל השאלות והתשובות

מחסום נייד נועד לגידור זמני של שטחים והוא נחוץ וחיוני למגוון רחב של שימושים. מחסומים ניידים מאפשרים שינוע בקלות ופרישה מהירה שלה לצרכים שונים בהם גידור אתרי בנייה, מתחמי אירועים וכנסים, חניונים ועוד

אנו נצטרך מחסום נייד כאשר נצטרך להציב מחסום או גידור באופן זמני או לחילופין, להציב גידור הניתן להזזה ממקום למקום בקלות ומהירות. המחסום שימושי בעיקר באירועים, אתרי בנייה וכדומה.

א.ל פתרונות מודולריים, חברה המתמחה במתן פתרונות גידור זמניים למגוון צרכים ושימושים. אנו מספקים אמצעי בטיחות וגידור יעילים ונוחים לשימוש המיועדים לאתרי בנייה, אירועים וכנסים, סביבת עבודה, ומגוון צרכים נוספים תוך הקפדה על איכות ועמידה בכל התקנים המחמירים.

נגישות