נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

גדר ניידת

גדרות להשכרה

גדרות להשכרה מאפשרות ליזמי אירועים בחוץ, בין בשטח פתוח ובין בשטח בנוי, ליהנות משגרת בטיחות נהדרת, לווסת תנועה בכניסות וביציאות ביעילות ולהבטיח תנועה בכל דרך, בין בכלי רכב ובין ברגל, באמצעות פתחים ייעודיים. בנוסף, הן מאפשרות לתחום אירועים לא רק מסביב לשטח ההתרחשות, אלא גם בתוכו, ליצירת מתחמים פנימיים על פי דרישה.

גדר ניידת

שימושי הגדרות באירועים

  • תיחום אירועים מבחוץ
  • תיחום אירועים מבפנים, כולל יצירת תתי-מתחמים.
  • ויסות כלי רכב והולכי רגל באמצעות שערים מובנים.
  • פרסום: תליית שלטי שיווק בכל הגדלים על גבי הפרונט של הגדרות.
  • גדרות להשכרה מקלות מאד על אנשי אבטחה לנהל את האירוע בהתהוותו.
גדר ניידת

הסדרה והתקנה של גדרות להשכרה על פי דרישות האירוע

בחברת א.ל גדרות מתמחים בהסדרת גדרות להשכרה באירועים שונים. החברה עובדת גם עם חברות השוק הפרטי וגם עם מוסדות עירוניים וברמת המדינה. נציגי החברה יובילו ויתקינו את הגדרות המושכרות על פי התכנון המתבקש על ידי היזם.

גדר ניידת

א.ל גדרות – מוניטין רב שנים ומקצועיות ללא פשרות

חברת א.ל גדרות עוסקת בהתקנת גדרות להשכרה באירועים בשטחים פתוחים ובנויים כאחד. החברה בעלת רזומה  עשיר של התקנות בכל סוגי האירועים, מהפשוטים ביותר ועד למורכבים ביותר לניהול. בחברה ניתן למצוא מוצרי גידור איכותיים העומדים בכל התקנים המערביים הנדרשים. על גבי הגדרות ניתן יהיה להעמיד שלטי חוצות ענקיים שישמשו לפרסום, שיווק ואפילו יידוע על האירוע אותו חוגגים.

גדרות להשכרה - כל השאלות והתשובות

גדרות להשכרה נצטרך כאשר רוצים ליצור חוצץ בין אזורים וחללים שונים. גדרות להשכרה נפוצות בעיקר בזמן אירועים, ויסות כלי רכב, תלייה של ציוד בגובה ועוד

עלות גדרות להשכרה נעים בטווח מאד רחב. בסופו של דבר העלות נגזרת מאיכות הגדר, סוג הגדר, גודל הגדר וזמן עבודה כגון התקנה ושינוע. 

גדרות להשכרה מאפשרות למארגני אירועים, בעלי אתרים, חברות אבטחה ועוד יצירת הפרדה בין בשטח פתוח ובין בשטח בנוי, ליהנות משגרת בטיחות נהדרת, לווסת תנועה בכניסות ויציאות ביעילות ולהבטיח תנועה בכל דרך, בין בכלי רכב ובין ברגל, באמצעות פתחים ייעודיים.

נגישות