נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

גדר ניידת

גדרות ניידות

גדרות ניידות משמשות לתיחום אירועים בשטחים פתוחים ובנויים. הדרישה לגדרות גדולה במיוחד בישראל, בה תחום האבטחה והבטיחות בכלל ידוע ומוכר מקרוב לכל אזרח. באמצעות גדרות ניידות ניתן להקים מתחם מאובטח במהרה ולאפשר את כינונו של כל אירוע באין מפריע. כאן ניתן להסדיר גדרות ניידות העשויות מחומרי ייצור משובחים אשר עומדים בכל התקים המערביים המתבקשים לבטיחות אירועים.

גדר ניידת

שימושי הגדרות בפועל במהלך האירועים

  • אבטחה היקפית של מתחם האירועים.
  • כינון פתחי כניסה להולכי רגל ורכבים.
  • תיחום פנימי של מאורעות נקודתיים בתוך מתחם בילוי ראשי.
  • ויסות קהל היעד הנכנס והיוצא בקלות רבה.
  • פרסום ומיתוג: הפרונט של גדרות ניידות משמש כאמצעי תליית פרסומות וקמפיינים.
גדר ניידת

פתרונות גידור ניידים לכל אירוע

חברת א.ל גדרות מתמחה בהסדרת גדרות ניידות במבחר אירועים. החברה עובדת במיטב האירועים המתקיימים במרחב העירוני והמושבי ומספקת את כל הנדרש לכינון גידור איכותי: גדרות, לרבות כל חלקי החילוף, וכן הובלה והתקנה במקומות המבוקשים. ההתחייבות היא לעבודה מהירה, זמינה, מידית, כזו שכל יזם יחוש שהאירוע שלו מוכן לצאת לדרך מהר משסבר.

גדר ניידת

א.ל גדרות – ניסיון וידע בתכנון גדרות לאירועים

חברת א.ל גדרות עוסקת בתכנון גדרות לאירועים. לחברה – ניסיון של עשרות שנים בליווי אירועים של חברות פרטיות, עיריות ומועצות. החברה מספקת גדרות ניידות על פי הזמנת הלקוח, לרבות הובלה והתקנה ליעד. גדרות ניידות של א.ל גדרות מספקות את כל הנדרש לבטיחות אירועים.

גדרות ניידות - כל השאלות והתשובות

גדר ניידת מיועדת לגידור זמני של שטחים והיא נחוצה וחיונית למגוון רחב של שימושים. הגדר הניידת מאפשרת שינוע בקלות ופרישה מהירה שלה לצרכים שונים בהם גידור אתרי בנייה, מתחמי אירועים וכנסים, חניונים ועוד

גדר ניידת, כשמה כן היא! אנו נצטרך גדר ניידת כאשר נצטרך להציב מחסום או גידור באופן זמני או לחילופין, להציב גידור הניתן להזזה ממקום למקום בקלות ומהירות. הגדר שימושית בעיקר באירועים, אתרי בנייה וכדומה.

א.ל פתרונות מודולריים, חברה המתמחה במתן פתרונות גידור זמניים למגוון צרכים ושימושים. אנו מספקים אמצעי בטיחות וגידור יעילים ונוחים לשימוש המיועדים לאתרי בנייה, אירועים וכנסים, סביבת עבודה, ומגוון צרכים נוספים תוך הקפדה על איכות ועמידה בכל התקנים המחמירים.

נגישות