גדר בטיחות

גדר בטיחות היא הדרך הטובה ביותר למנוע כל תקלה מסוכנת שעלולה לקרות, בדרך, בעבודה, באתר בנייה, במפעל. גדר בטיחות מסייעת לכם, בין אם אתם עוברי אורח תמימים ובין אם אתם עובדים ו/או אחראים על העבודה, לאבטח את כל הנוגעים בדבר, ולאפשר להם לא להיות מודאגים ולחשוב על זה. גדר בטיחות מתאימה לסוגים רבים של סיטואציות, ובגלל האפקטיביות הגבוהה שלה, היא גם יעילה מאד ומסייעת למקרים רבים. אם אתם צריכים גדר בטיחות ולא יודעים איך להתחיל, אנחנו בחברת א.ל הבטיחות בקצה מציעים לסייע ולייעץ לכם בהליך הבחירה. התקשרו כבר היום!

גדר בטיחות – בעבור מי

כאמור גדר בטיחות מתאימה לסוגים רבים של סיטואציות. זה אומר שיש הרבה מאד מקרים שיכולים ממש להימנע בהם אסון, רק בגלל שיש גדר בטיחות. להלן כמה דוגמאות:

  1. גדר בטיחות לפני בורות גבוהים, צוקים או מקומות שאפשר ליפול אליהם, כמו פיר מעלית. כאשר מדובר שטח פתוח, גדר בטיחות מאפשרת אי גישה אל המקום. כשמדובר בבור או במעלית, לדוגמה, גדר בטיחות היא זמנית ומאפשרת לעובדים לא לדאוג שמא אדם תמים ייפול ויפצע.
  2. גדר בטיחות למכוניות, בצדי הדרכים, בעיקר בדרך כפרית וטבעית, שיש צד אחד בו המכונית עלולה ליפול מגובה רב. בשל כך, גדר בטיחות גם לא מאפשרת את הנפילה, בטח לא בכזאת קלות, וגם מאותתת לנהג לשים לב.
  3. גדר בטיחות בשטחי עבודה או שטחים פתוחים, בהם מצד אחד העובדים מסכנים את עצמם ומצד שני השטח עלול להיות מסוכן לעוברי אורח. גדר בטיחות מצילה חיים, נקודה.
  4. גדר בטיחות בהפרדה בין אוכלוסייה צבאית לאזרחית, כמו למשל בשטחים.

אל תתפשרו על האיכות, התקשרו אלינו כבר היום ונשמח לעמוד לרשותכם!

גדר בטיחות – איך נוכל לעזור לכם לבחור את הטוב ביותר

גדר בטיחות של א.ל הבטיחות בקצה היא האיכותית, המקצועית והחזקה בישראל. היא מתאימה למקרים רבים מהמתוארים לעיל, מותאמת אישית, ועשויה מחומרים עמידים וחזקים. אם אתם צריכים סיוע בבחירה, אנחנו כאן בעבורכם. נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון שלנו, את צוות המומחים שלנו, ואת היכולות שלנו בתחום הייצור, ההתקנה והאחזקה – ברמה הגבוהה בישראל, תחת סטנדרטים מחמירים של האיחוד האירופאי, ופטנטים בין לאומיים מובילים. התקשרו היום!