נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

גדר מודולארית

פעמים רבות תנאי השטח לא מאפשרים גדר קבוע, בין אם בגלל שמדובר בשטח זמני, אולי בגלל הטופוגרפיה, מחלוקת משפטית ועוד. לכן, לא משנה אם מדובר בשטח ציבורי, פרטי, אתר בנייה או בית פרטי עם חצר וגינה – חשוב שהציוד יהיה זמני, אך איכותי. בשל כך אנחנו משווקים את מה שנקרא גדר מודולארית.  גדר זו לא מתפשרת על האיכות של הבטיחות והיציבות, אבל מאפשרת גמישות בהצבה, הפירוק, וכמובן עולה הרבה הרבה פחות מאשר גדר קבועה. מחפשים משהו זמני באיכות גבוהה מאד? אנחנו כאן בעבורכם. התקשרו אלינו כבר היום!

גדרות מודולאריות
גדר מודולארית

בעבור מה מיועדת גדר מודולארית

  • גינות – אנשים רבים צריכים גידור בגינה, בעיקר בעת שיפוץ, אבל לא רק, והם רוצים שזה יהיה יפה, עמיד, חזק ואיכותי – אבל לא קבוע. גדר מודולארית היא בדיוק הפתרון שהם צריכים.
  • ילדים – בדומה ללול של תינוקות, גדר מודולארית מאפשרת לתחום אזורים בהם ילדים משחקים, אבל גם להזיז ממקום למקום. לכן, אם אתם צריכים לתחום אזורים כמו גני שעשועים, גני משחקים או גני ילדים, אנחנו הפתרון. התקשרו היום לשמוע עוד אודות גדר מודולארית מבית א.ל פתרונות מודולוריים.
  • אתרי בנייה – אתר בנייה הוא לא מקום קבוע, לאחר שנה הקבלן, העובדים והציוד נעלמים. לכן חשוב שתהיה גדר זמנית איכותית, אבל שאפשר להקים או לפרק אותה בקלות, להתאים אותה לתנאי השטח ושלא תעלה הרבה כסף. בדיוק בשביל זה צריך גדר מודולארית.
  • אירועים זמניים – למשל מסיבות או כינוסים, הופעות או הרצאות ציבוריות. חשוב שתהיה גדר שתתחום את האירוע, אבל גם כזו שיהיה קל להקים ולפרק במהירות.

התקשרו היום לשמוע אודות הגדרות שלנו!

גדר מודולארית רק מבית א.ל פתרונות מודולוריים

אנחנו חברה מנוסה מאד עם מומחים איכותיים בכל הקשור לייצור ושיווק של גדר מודולארית. אנחנו שייכים לחברת י.ד גידור, המובילה בתחום עשרות שנים. המוצרים שלנו איכותיים, במחירים תחרותיים, עמידים וברמה גבוהה, תחת סטנדרט אירופאי מחמיר ופטנטים בין לאומיים. אם אתם מעוניינים בבטיחות, לצד ייעוץ ושירות איכותי – אנחנו כאן בעבורכם ונשמח לקבל מכם שיחה בהקדם, מחכים לשמוע מכם! 

א.ל גדרות

א.ל גדרות

פתרונות הגידור הזמניים של חברת “א.ל פתרונות מודולוריים​” מבוססים על פטנט בטיחות ייעודי לאתרי בנייה והם מיועדים ליצירת אזורים מאובטחים במהלך עבודות הבנייה. מערכות אלו, נועדו לצמצם סיכונים תעסוקתיים הנלווים לעבודה באתרי הבנייה בכלל ולעבודה בגובה בפרט והם מאפשרים לכל אחד מהעוסקים במלאכת הבנייה ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת ובטוחה יותר.

נגישות