נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

גדר ניידת

גדר ניידת

גדר ניידת מיועדת לגידור זמני של שטחים והיא נחוצה וחיונית למגוון רחב של שימושים. הגדר הניידת מאפשרת שינוע בקלות ופרישה מהירה שלה לצרכים שונים בהם גידור אתרי בנייה, מתחמי אירועים וכנסים, חניונים ועוד. מדובר באמצעי בטיחותי יעיל המיועד למנוע מעבר של אנשים באזורים מסוימים וזאת על מנת לשמור על הסדר הציבורי ועל בריאותם ושלומם של העוברים והשבים.

גדר ניידת

שימושים ויתרונות

גדר ניידת מתאימה לאירועים רבי משתתפים בהם קיים צורך לתחום אזור האסור לכניסה. הגדר הניידת משמשת לצרכי אבטחה ולשם הכוונת הקהל בצורה בטוחה. הגדר הניידת ניתנת לפרידה על פני מרחבים גדולים וזאת באמצעות חיבור של כמה גדרות ליצירת רצף ושטח סגור ומתוחם. גדר ניידת הינה שכיחה באתרי בנייה בהם ישנן סכנות מסוגים שונים. הגדר יוצרת הפרדה בין שטח הבנייה ובין האזור בו נעים העוברים והשבים. הצבת הגדר מתבצעת בקלות והיא ניתנת לפירוק במהירות רבה בעת הצורך. הגדר הניידת משמשת גם בחניונים בהם וזאת במקרה ויש צורך בחסימת תא חנייה מסוים או נתיב תנועה.

גדר ניידת

אמצעי אבטחה אפקטיבי

גדר ניידת ניתן למצוא גם בשערי הכניסה לישובים שונים וזאת לצרכי אבטחה. הגדר מאפשרת לשומר בכניסה לבצע את מלאכתו בצורה יעילה וזאת תוך מעקב ובקרה אחר הנכנסים והיוצאים מהישוב. הגדר מאפשרת לחסום דרכים ובכך לנתב את התנועה ולהאט אותה על מנת להשיג שליטה מיטבית. על גבי גדר ניידת ניתן להתקין שילוט להוראות ולאזהרות ואלמנטים בטיחותיים נוספים דוגמת נצנצים סולריים וסרטים זוהרים המבליטים את נוכחות הגדר.

גדר ניידת

פתרונות גידור מקצועיים למגוון צרכים

א.ל פתרונות מודולוריים הינה חברה המתמחה במתן פתרונות גידור זמניים למגוון צרכים ושימושים. אנו מספקים אמצעי בטיחות וגידור יעילים ונוחים לשימוש המיועדים לאתרי בנייה, אירועים וכנסים, סביבת עבודה, ומגוון צרכים נוספים. החברה מקפידה על מוצרי איכות העומדים בכל התקנים המחמירים בתחום ועל שירות מקצועי ביחס אישי.

גדר ניידת - כל השאלות והתשובות

גדר ניידת מיועדת לגידור זמני של שטחים והיא נחוצה וחיונית למגוון רחב של שימושים. הגדר הניידת מאפשרת שינוע בקלות ופרישה מהירה שלה לצרכים שונים בהם גידור אתרי בנייה, מתחמי אירועים וכנסים, חניונים ועוד

גדר ניידת, כשמה כן היא! אנו נצטרך גדר ניידת כאשר נצטרך להציב מחסום או גידור באופן זמני או לחילופין, להציב גידור הניתן להזזה ממקום למקום בקלות ומהירות. הגדר שימושית בעיקר באירועים, אתרי בנייה וכדומה.

א.ל פתרונות מודולריים, חברה המתמחה במתן פתרונות גידור זמניים למגוון צרכים ושימושים. אנו מספקים אמצעי בטיחות וגידור יעילים ונוחים לשימוש המיועדים לאתרי בנייה, אירועים וכנסים, סביבת עבודה, ומגוון צרכים נוספים תוך הקפדה על איכות ועמידה בכל התקנים המחמירים.

נגישות