נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

פתרונות גידור לכל סוגי לאירועים

מחפשים אחר פתרונות גידור לאירוע שטח המוניים? זקוקים לשירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע להתקנתן של מערכות גידור לאירועים? אצלנו בחברת AL  פתרונות מודולוריים, תוכלו ליהנות מפתרונות שירות מורחבים המיועדים למטרות גידור לכל סוגי האירועים. 

התקנתן של מערכות גידור לאירועים הינה פעולה נחוצה והכרחית המיועדת גם לצרכי עמידה בדרישות הבטיחותיות של משטרת ישראל בנוגע לקיומו של האירוע וגם למטרות תיחום השטח בו מתקיים האירוע. כאשר מדברים על מערכות גידור לאירועים, מדברים למעשה על מגוון רחב של מוצרי גידור שונים שכל אחד מהם חייב לעמוד גם בדרישות הביטחון והבטיחות הנקבעות על ידי משטרת ישראל בהתאם למאפייני האירוע השונים, וגם בכל ההיבטים הלוגיסטיים – תכנוניים הנלווים להפקת האירוע. 

אצלנו בחברת AL פתרונות מודולוריים, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות המותאמים לצרכי התקנתן של מערכות גידור לכל סוגי האירועים, כאשר כל מערכות הגידור המשווקות על ידינו מאושרות על ידי משטרת ישראל ועומדות בכל דרישות הבטיחות והביטחון. 

גדר מודולארית

פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום כוללים:

  • שירותי ייעוץ והכוונה מקצועית בכל הנוגע לסוג הגידור הנחוץ לכם לצרכי האירוע 
  • שירותי מכירה ואו השכרה של כל סוגי מערכות הגידור המיועדות לצרכי גידור אירועים, לרבות, גדר בטיחות, גדר מודולארית, גדר רשת, גדר איסכורית, מחסומים לאירועים, גדר ניידת, שערים ומחסומי רגל ועוד. 
  • שירותי התקנה בשטח האירוע- צוותי ההתקנה שלנו עומדים לרשותכם למטרות התקנתן של כל סוגי מערכות הגידור במקום בו אתם מקיימים את האירוע. 

בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו פתרונות גידור למטרות תיחום המקום בו מתקיים האירוע, מעקות ומדרגות לצרכי הקמת במות וכדומה ועוד מגוון רחב של מוצרי גידור איכותיים העומדים בכל דרישות התקן המחמירות ובדרישות הבטיחות. 

פתרונות הגידור שלנו לאירועים מותאמים באופן פרטני לכל אירוע, לרבות, אירועים המוניים בשטחים פתוחים, אירועים במקומות סגורים, אירועי חוצות, פסטיבלים וכדומה. לרשותנו, מחלקת ייעוץ מקצועית המתמחה במתן שירותי ייעוץ והכוונה לחברות הפקה, רשויות ומועצות מקומיות, מתחמי אירוח וכדומה. 

נגישות