מחסום הגנה על הקצה

מחסום הגנה על הקצה

עובדים במקום גבוה? זקוקים למיגון והגנה על העוברים והשבים, הדיירים או העובדים? מחסום להגנה על הקצה זה בדיוק מה שאתם צריכים. מדובר על ציוד זמני שקל להרכיב ולפרק, ולכן אין בעיה להתאים אותו בדיוק לצרכים שלכם, ולהתאים אותו בדיוק לתנאי השטח והבטיחות שאתם זקוקים להם. מחסום להגנה על הקצה הוא ציוד הכרחי לכל מי שעובד בגובה על מנת להגביל את התנועה של העובדים, שלא יפלו או יפגעו חלילה, וזה מאפשר מרווח תנועה ונשימה לקבלנים. מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות מחסום הגנה על הקצה? התקשרו אלינו כבר היום.

חשיבות ההגנה בגובה רב

מחסום הגנה על הקצה הוא ציוד הכרחי כדי לאבטח את מי שנמצא בגובה רב. אנשים מתרגלים לגובה, במיוחד אם הם עובדים בגובה רב, במהירות ומתחילים להיות שאננים. רק לאחרונה שמענו על נפילות רבות, ולכן חשוב לא לסמוך על האינטואיציה של העובדים ולתת להם מגבלה שפשוט תשמור על החיים שלהם. המחסום מאפשר להם לעבוד בשקט, כי יש מקומות בעבודה בגובה שפשוט לא נגישים להם. זה מאפשר להם את מרחב התנועה המקסימלי בלי לסכן את עצמם.

בגובה רב יש גם את האלמנט החשוב של אי התקרבות לקצה כדי שציוד לא יפול. תארו לכם מצב בו מקדחה נופלת מגובה רב, בגלל מעידה לגיטימית של בעל מקצוע, ואבוי לאסון שעלול לקרות. לכן, חשוב שבעל המקצוע פשוט לא יוכל להתקרב לקצה.

מדוע מחסום הגנה על הקצה הוא בדיוק מה שאתם צריכים לרכוש מאיתנו

מחסום הגנה על הקצה מציל חיים, הן של העובדים והן של אנשים שעוברים או הולכים במקום שיש בו סכנה. לכן חשוב מאד לעשות אותו במקום מקצועי, מנוסה ובעל ידע רב. אצלנו כל ההליך מלווה על ידי מהנדס שבודק כי ההתאמה מושלמת לצרכים שלכם. אצלנו תוכלו למצוא פתרון איכותי לכל בעיה, לרבות ייעוץ, ייצור והתקנה של כל מוצר מחסום הגנה על הקצה, תוך עמידה בסטנדרט מחמיר של האיחוד האירופאי. אם אתם מעוניינים לקבל שירות איכותי, מקצועי עם מוצר במחיר תחרותי אך עמיד מאד לאורך שנים, התקשרו אלינו כבר היום ונשמח לעמוד לרשותכם.