מחסומים להגנה על פיר מעלית

מעליות הפכו למוצר שכיח בבניינים רבים ברחבי ישראל בהם בנייני מגורים, משרדים, קניונים ועוד. המעלית מהווה אמצעי יעיל ונוח שנועד להקל על קהל הלקוחות מבחינת גישה למתחם הקניות, העבודה, הבילוי או המגורים. מעליות מספקות נגישות גם לבעלי מוגבלויות פיזיות ולקשישים והן משמשות גם לנשיאה של משאות כבדים. מעליות מהוות אמצעי הנעה נוח ובטוח וזאת במידה והן מתוחזקות כראוי. התקנת מעלית הינה מלאכה מקצועית המחייבת ידע הנדסי ומיומנות גבוהה וזאת על מנת להבטיח שימוש בטוח.

בעת התקנת מעלית או במהלך ביצוע עבודות תחזוקה, הרי שהמעלית מושבתת ופיר המעלית חשוף ומהווה סיכון ממשי לעוברים ולשבים. פיר מעלית חשוף עלול להפוך למלכודת מסוכנת ומכאן החשיבות והחובה להצבת אמצעי בטיחות ואזהרה שימנעו גישה לפיר המעלית וירחיקו את הקהל במטרה לשמור על שלומו ובריאותו. אחד האמצעים היעילים למטרה זו הינו מחסומים להגנה על פיר מעלית התוחמים את פיר המעלית ומנועים גישה אליו.

אמצעי בטיחות מציל חיים

עבודות התקנת ותחזוקת מעלית חייבות להתבצע בהתאם לתקנים ולסטנדרטים המחמירים בתחום ובמיוחד בתקני ובנהלי הבטיחות. פיר המעלית הינו פתח אוויר או, בשפה פשוטה, בור העלול ליצור אשליה אופטית ולגרום לתאונות הרות אסון. בכל מקרה ומקום בו המעלית מושבתת ופיר המעלית חשוף, הרי שקיימת חובה להציב מחסומים להגנה על פיר מעלית. מדובר על אמצעי בטיחות מהמעלה הראשונה שיכול להציל חיים. המחסומים מחוברים לקיר באמצעות מחברים מיוחדים, מוטות ועמודי תמיכה וזאת בהתאמה מדויקת למידות הנדרשות. המחסומים ניתנים לקיבוע והינם בעלי יכולת כיוונון, מה שמאפשר ליצור אזור סגור ומוגן לחלוטין. מחסומים להגנה על פיר מעלית מספקים הגנת קצה מיטבית המבטיחה את שלומם של העוברים והשבים.

בטיחות לפני הכל – פתרונות גידור לאתרי בנייה מידי מומחים

א.ל פתרונות מודולוריים הינה חברה מקצועית ומובילה המתמחה במתן פתרונות גידור זמניים לאתרי בנייה. החברה מספקת מערכות קצה ייעודיות ומתקדמות המותאמות לתיחום וגידור של חללים פתוחים בהלך עבודות בנייה ותחזוקה.

נגישות