נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

גדר ניידת

מחסומים זמניים

התקנת מחסומים זמניים באירועים מאפשרת מגוון של פתרונות בטיחות. ראשית כל, ישנה היכולת לווסת תנועת אנשים בכניסות וביציאות בקלות. שנית, ניתן למקם מחסומים לחציצה בין בימות לקהל. שלישית, ניתן למקם אותם כך שייצרו תיחום פנימי הנדרש באירוע. באמצעות מחסומים זמניים, האירוע גם מאובטח וגם מאפשר אתת הוצאתו לפועל ללא תקלות.

גדר ניידת

יתרונות עיקריים של מחסומים זמניים

  • שליטה קלה באבטחת האירוע. מדובר במחסומים קלים לגרירה.
  • מחסומים זמניים יכולים לשמש כאמצעי גידור שלמים או חלקיים לכניסה ויציאה בלבד.
  • ניתן להפריד באמצעות מחסומים את הקהל מהבימות.
  • ניתן לייצר באמצעות מחסומים זמניים הפרדה בתוך האירוע על מנת ליצור שטחים שמורים לפעילויות ספציפיות.

מחסומים זמניים מאפשרים גם את אבטחת האירוע וגם את השמירה על הסדר בתוכו ומסביבו. מחסומים זמניים עשויים ממיטב חומרי הייצור המאפשרים הצבה קלה ללא חשש מערעור ברוח ומאידך, ניחנים בגרירה קלה ופשוטה לצרכי אבטחה.

גדר ניידת

מחסומים להובלה ולהתקנה בכל סוגי האירועים

בחברת א.ל גדרות ניתן להסדיר הובלה והתקנה של מחסומים זמניים לאירועים המשמשים כפריטי איכות בתוכם ומסביבם. מחסומים זמניים של א.ל גדרות הם כלים מקצועיים לאבטחת האירוע, אשר באמצעותם ניתן לנהל את האבטחה שלו בקלות רבה.

גדר ניידת

א.ל גדרות – ניסיון ומוניטין מנצחים בתחום הגידור

מחסומים זמניים של חברת א.ל גדרות מאפשרים ליזם ליהנות מתשתית אבטחה מן המעלה הראשונה. החברה, אשר מאחוריה ניסיון רב שנים בהצבת מחסומים זמניים, מספקת את הנדרש בכל אירוע, בין בחברות פרטיות ובין במוסדות ובעיריות מדי שנה.

מחסומים זמניים - כל השאלות והתשובות

מחסומים זמניים מאפשרים ליהנות מאבטחה ברמה גבוהה הן מסביב לאירוע, הן בתוכו והן ביצירת נקודות כניסה ויציאה אליו וממנו. מחסומים זמניים מאפשרים חציצה איכותית ויכולות להיות מופעלות בקלות על ידי כל חברת אבטחה.

חברת א.ל גדרות יספקו ללקוח את הגדרות שביקש, לרבות הובלה והתקנה. נציגי החברה ידאגו לפריסת שערי רכב ורגל ולהכנת המתחם לאירוח האירוע המבוקש על פי דרישת היזם.

חברה עם ניסיון רב שנים המבוסס על עתודות ידע גדולות בתחום פתרונות הגידור. לחברה גדרות זמניות באיכות חסרת פשרות, עליה ניתן להתבסס בכל אירוע, מיזמות פרטית ועד התארגנות קולקטיבית במועצה או בעירייה.

נגישות