נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

מעקות ברזל

מעקות ברזל מצילים חיים, נקודה. אם אתם מחפשים קרן אור בעבודה שלכם, משהו שיסייע לכם לקבל סביבת עבודה בטוחה ושקטה, כזו שאתם רוצים לספק לעובדים שלכם, הגעתם למקום הנכון. מעקות ברזל מכל הסוגים הם ההתמחות שלנו, ואנחנו מעניקים שנים רבות שירותים לאנשי נדל”ן, קבלנים, מהנדסים ואדריכלים. מעוניינים לבחור מעקות ברזל המתאימות ביותר לפרויקט שלכם? התקשרו אלינו כבר היום!

מעקות חדרי מדרגות בבניינים – טיפים לבחירתם
כך מומלץ לבחור מעקות לחדר מדרגות בבניין

מעקות ברזל – קווים לדמותן

מעקות מייצרים גם חיץ אסתטי, גם תיחום סביב המבנה ובתוכו, וגם כמובן שומרים על הבטיחות. אמני הברזל שאנחנו עובדים איתם יכולים לייצר מעקות למדרגות מכל הסוגים, העיצובים והמרקמים, ומייצרים לכם לא רק משהו ששומר על ראש שקט – אלא גם משהו יפה.

בניגוד להרבה מוצרים אחרים בקטלוג שלנו, מעקות ברזל מתאימות להרבה יותר סיטואציות מאשר מוצרים אחרים. הם מתאימות לגידור בסביבת עבודה, למשל, אבל גם למשרדים, בניינים ציבוריים, בתי ספר, רחובות וגם בתים פרטיים עם כמה קומות. מעקה, בסופו של דבר, צריך להיות חזק ועמיד, מצד אחד כדי לשמור על הבטיחות, ומצד שני יפה ושיתאים בעיצוב לשאר הסביבה שלו. אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים מתמחים בכל הקשור לייצור, התקנה ואחזקה של מעקות ברזל מכל הסוגים, באיכות גבוהה – לסביבת עבודה תעשייתית, משרדית, סביבת שטח וסביבה פרטית. לפרטים אודות הקטלוג שלנו – התקשרו אלינו כבר היום!

מדוע אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים מציעים משהו שאין לאחרים

החברה שלנו, חברת א.ל פתרונות מודולוריים, שייכת לחברת ד.י גידור, המומחית מספר אחת בגידור בישראל. אנחנו מציעים שירותי ייעוץ, ייצור והתקנה בעבור כל סוגי סביבות העבודה, כאשר הבטיחות היא הדבר החשוב ביותר שעומד לנגד עיננו. אם אתם צריכים התאמה, ייצור וייעוץ בכל הקשור למעקות ברזל, תוך שמירה על בטיחות אבל תוך התחשבות בצרכים האסתטיים של הסביבה בה יותקנו המעקות, הגעתם למקום הנכון. אנחנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר של האיחוד האירופאי, עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד ומציעים לכם שירותים מקצועיים של המומחים שלנו.

יתרונות מעקות הברזל שלנו

  • מספקים לכל קבלן ויזם שקט תעשייתי שמדובר במוצר חיץ מלא המגן מפני נפילות מגובה!
  • מגובים בתקנים מחמירים של האיחוד האירופי לגבי ייצור מוצרי הגנה מנפילות!
  • מאפשרים התקנה משמאל ומימין לגרמי מדרגות, מרפסות וחזית בניין!
  • מגובים בעמידוּת מלאה גם מפני מכות וחבטות קשות וגם מפני רוחות!
  • מספקים לכל קבלן את רחבת הבנייה המושלמת הן בגובה והן בשיפוע המדרגות!
  • מאפשרים להגיע לרף בטיחות גבוה מאד בכל אתר בנייה!
  • מביאים את שגרת הבנייה להיות יעילה יותר כתוצאה מחשש מופחת של העוסקים במלאכה!
  • אנו מספקים ייעוץ והכוונה מפורטים לכל קבלן!
  • המעקות ניתנים לשכירות ולא בהכרח לקנייה, מה שמאפשר לחסוך בעלויות הפרויקט!
מעקות ברזל בחדר מדרגות

אתרי בנייה מאובטחים הם כאלה שיש להם מעקות ברזל

רק מעקות ברזל יביאו את רף הבטיחות שלכם באתר הבנייה להיות גבוה באמת. זה נכון שגרם מדרגות נראה כמו שיפוע תמים שבסך הכל צריך להיזהר כשעולים בו או יורדים ממנו, אבל המציאות הוכיחה שדיבורים לחוד ומעשים לחוד. בפועל, ככל שמזג האוויר יותר חם, היכולת להיצמד לפרטים הקטנים הללו קטנה והתגובה הקוגניטיבית במוח בהתאם, מה שמביא לחוסר תשומת לב מצד פועלים ולנפילתם. רק מעקה ברזל מציל חיים ויותר חיץ אמיתי בין גרם המדרגות או החזית או המרפסת לבין המרחב שמעבר. לכן, מאד חשוב לראות 10 צעדים קדימה ולדאוג שבאתר הבנייה שלכם יותקנו מעקות בטיחות לצד המדרגות.

א.ל גדרות - מעקות בטיחות מברזל לכל מטרה

בחברת א.ל גדרות מספקים מעקות ברזל ברמה הגבוהה ביותר, אשר מגובים בתקנים של האיחוד האירופי ומספקים הגנה מלאה לכל אתר בנייה. מעקות הברזל של א.ל גדרות מביאים לכך שהעבודה במתחם תהיה בטיחותית בהרבה ממצב בו הם אינם נוכחים. הדבר נכון במיוחד לגבי גרמי מדרגות אך מדויקים גם באשר לנקודות הנמצאות בגובה רב, כמו חזיתות של חלונות ומרפסות. מאד חשוב שבנקודות הללו יוצבו מעקות ברזל. ניתן למצוא אותם בדפים הבאים בהתאם לצרכי הבנייה שלכם. התאמת הגדרות אליה ניתנת ליישום קל ופשוט והחלק המעניין: הם לא חייבים להירכש. ניתן לשכור את המעקות בהתאם לפרק הזמן הנדרש לאחזקתם. בדפים הבאים תוכלו להיווכח בסוגים שונים של מעקות ברזל לאתרי בנייה!

מידע נוסף מעקות ברזל

מעקות ברזל לחדר מדרגות

סוגי מעקה בטיחות לחדר מדרגות

מעקה קצה

מעקות בטיחות באתרי בנייה ואזורים תעשייתיים

מעקה בטיחות

מעקה בטיחות מברזל וסוגים שונים

א.ל גדרות

א.ל גדרות

פתרונות הגידור הזמניים של חברת “א.ל פתרונות מודולוריים​” מבוססים על פטנט בטיחות ייעודי לאתרי בנייה והם מיועדים ליצירת אזורים מאובטחים במהלך עבודות הבנייה. מערכות אלו, נועדו לצמצם סיכונים תעסוקתיים הנלווים לעבודה באתרי הבנייה בכלל ולעבודה בגובה בפרט והם מאפשרים לכל אחד מהעוסקים במלאכת הבנייה ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת ובטוחה יותר.

נגישות