מעקות ברזל

מעקות ברזל

 

מעקות ברזל מצילים חיים, נקודה. אם אתם מחפשים קרן אור בעבודה שלכם, משהו שיסייע לכם לקבל סביבת עבודה בטוחה ושקטה, כזו שאתם רוצים לספק לעובדים שלכם, הגעתם למקום הנכון. מעקות ברזל מכל הסוגים הם ההתמחות שלנו, ואנחנו מעניקים שנים רבות שירותים לאנשי נדל"ן, קבלנים, מהנדסים ואדריכלים. מעוניינים לבחור מעקות ברזל המתאימות ביותר לפרויקט שלכם? התקשרו אלינו כבר היום!

מעקות ברזל – קווים לדמותן

מעקות מייצרים גם חיץ אסתטי, גם תיחום סביב המבנה ובתוכו, וגם כמובן שומרים על הבטיחות. אמני הברזל שאנחנו עובדים איתם יכולים לייצר מעקות מכל הסוגים, העיצובים והמרקמים, ומייצרים לכם לא רק משהו ששומר על ראש שקט – אלא גם משהו יפה.

בניגוד להרבה מוצרים אחרים בקטלוג שלנו, מעקות ברזל מתאימות להרבה יותר סיטואציות מאשר מוצרים אחרים. הם מתאימות לגידור בסביבת עבודה, למשל, אבל גם למשרדים, בניינים ציבוריים, בתי ספר, רחובות וגם בתים פרטיים עם כמה קומות. מעקה, בסופו של דבר, צריך להיות חזק ועמיד, מצד אחד כדי לשמור על הבטיחות, ומצד שני יפה ושיתאים בעיצוב לשאר הסביבה שלו. אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים מתמחים בכל הקשור לייצור, התקנה ואחזקה של מעקות ברזל מכל הסוגים, באיכות גבוהה – לסביבת עבודה תעשייתית, משרדית, סביבת שטח וסביבה פרטית. לפרטים אודות הקטלוג שלנו – התקשרו אלינו כבר היום!

מדוע אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים מציעים משהו שאין לאחרים

החברה שלנו, חברת א.ל פתרונות מודולוריים, שייכת לחברת ד.י גידור, המומחית מספר אחת בגידור בישראל. אנחנו מציעים שירותי ייעוץ, ייצור והתקנה בעבור כל סוגי סביבות העבודה, כאשר הבטיחות היא הדבר החשוב ביותר שעומד לנגד עיננו. אם אתם צריכים התאמה, ייצור וייעוץ בכל הקשור למעקות ברזל, תוך שמירה על בטיחות אבל תוך התחשבות בצרכים האסתטיים של הסביבה בה יותקנו המעקות, הגעתם למקום הנכון. אנחנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר של האיחוד האירופאי, עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד באמצעות הפטנט הבין לאומי של חברת EFOSAFETY, ומציעים לכם שירותים מקצועיים של המומחים שלנו. מעוניינים להתחיל? מחכים לשמוע מכם, התקשרו אלינו כבר היום!