נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

מחסומים להגנה על פיר מעלית

גדרות לאירועים

באמצעות גדרות לאירועים ניתן לאבטח אירועים בקלות ולווסת תנועה של אנשים באמצעות שערים ייעודיים הממוקמים ברוחביהן. כאשר מתכננים גידור לאירועים, ניתן להסדיר שער רכב ושער להולכי רגל ולדאוג לתיחום פנימי של האירוע באמצעות חלוקה לתתי-מתחמים. בדומה לעיצוב אירועים והפקתם, גם הגידור הוא פרויקט מורכב אשר פתרונות איכותיים יכולים לגרום לו לקרות בכל מקום.

גדר ניידת

גדרות לאירועים – השימושים השונים

  • ויסות תנועה רגלית ותנועת מכוניות על ידי גדרות לאירועים.
  • הפרדת שטח האירוע משטחים ציבוריים.
  • הפרדה פנימית בתוך שטח האירוע לתתי מתחמים על פי בקשת היזם.
  • מיתוג ופרסום: ניתן לתלות שלטים, פרסומות, חסויות ושלטי ברוכים הבאים וצאתכם לשלום.
  • תפעול קל על ידי אנשי האבטחה באירוע.
מחסומים להגנה על פיר מעלית

שינוע והתקנת הגדרות באתר האירוע

כאן ניתן להזמין התקנה ושינוע עבור גדרות לאירועים. השירות כולל הובלה, הצבה במקומות הייעודיים שבחר היזם וחיבור הגדרות לתשתיות הייעודיות. לרשותו של יזם האירוע תתקבל מערכת גדרות לאירועים מוכנה וערוכה לקליטת המוזמנים.

גדר ניידת

א.ל גדרות – ניסיון וידע בגידור כל סוגי האירועים

חברת א.ל גדרות מתמחה באספקת פתרונות גדרות לאירועים עבור כל סוגי הייזום, החל מאירועים פרטיים של חברות מסחריות ועד אירועים ציבוריים בכל הגדלים. החברה מספקת גדרות איכות המסייעות לתפעל את האירוע בקלות ומיישמת את ההתקנה על פי מתווה הלקוח. לחברה ניסיון רב שנים בבחירת הגדרות, הובלתן והתקנתן, תוך הקשבה לצרכי הלקוח ומתן פתרון שיענה על דרישותיו.

גדרות לאירועים - כל השאלות והתשובות

גדרות וחסמים שונים יכולים לשמש למגוון אפשרויות שונות כגון ויסות תנועה רגלית ותנועת מכוניות, הפרדת שטחים, הפרדה פנימית בתוך אירוע, ניתן לתלות שלטים, פרסומות ועוד

השירות כולל הובלה, הצבה במקומות הייעודיים שבחר היזם וחיבור הגדרות לתשתיות הייעודיות. לרשותו של יזם האירוע תתקבל מערכת גדרות לאירועים מוכנה וערוכה לקליטת המוזמנים.

חברתנו מתמחה בפתרונות גידור מסוגים שונים, החל מאירועים פרטיים של חברות מסחריות ועד אירועים ציבוריים בכל הגדלים. החברה מספקת גדרות איכות המסייעות לתפעל את האירוע בקלות ומיישמת את ההתקנה על פי מתווה הלקוח.

נגישות