נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

מחסום בטיחות

מקיימים אירוע? מעוניינים לקיים הפגנה? מעוניינים להנהיג אירוע משתתפים, כינוס או מסיבת רחוב? אתם מוכרחים להציב מחסום בטיחות לאורך ולרוחב כל האזור בו אתם מקיימים את האירוע. לרוב אירועים אלו קורים ברחובות הערים או בשטחים חקלאיים ושטחים פתוחים. לכן, חשוב מאד לתחום את המקום. לא יודעים איך להתחיל? נשמח לעמוד לרשותכם! התקשרו אלינו כבר היום!

גדר ניידת למיזמי בנייה וסגירת מרחבים חיצוניים
מחסום בטיחות גדרות

מחסום בטיחות – לאיזה אירועים

מחסום בטיחות מתאים לאירועים רבים, בין אם רשמיים, ובין אם קלילים יותר. מטרתם בגדול הוא לתחום את הקהל שמגיע ולאגד את הזרימה שלו למקומות מוסכמים מראש, וזאת על מנת לאפשר את הסדר הטוב וגם שמירה על הביטחון והחיים של הקהל והסובבים אותו.

בין האירועים שמקובל בהם להציב מחסום בטיחות:

 1. בדיקת משטרה בגלל אירוע עם אנשים רמי דרג, דבר שמייצר צוואר בקבוק שמאפשר למשטרה לשלוט בנכנסים והיוצאים בצורה פשוטה יותר.
 2. אירוע רב משתתפים כמו הפגנה או מסיבת רחוב, בין אם במרכז תל אביב בכיכר רבין, או במקום מבודד במדבר. חשוב מאד להציג מחסום בטיחות כדי לאפשר שליטה מלאה בסיטואציה. כשיש אלפי על אלפי אנשים בשטח בנוי – צריך לדאוג שלא תהיינה סכנות, מחיצות, נפילות או התפרעויות – מחסום בטיחות עושה עבודה נפלאה.
 3. מסיבות שטח, או אירועים בשטח, למשל ריצת מרתון – יש מקומות שאסור לעבור אותם מטעמים רבים, מחסום בטיחות עושה את העבודה.
 4. בצדי הדרכים והכבישים, על מנת שמכוניות לא תעבורנה לשטחים שהן לא אמורות להיות בהן.

מחסום בטיחות הוא ההתמחות שלנו – התקשרו אלינו כבר היום לקבלת פרטים נוספים

אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים מבטיחים לכם ייעוץ, ייצור והתקנה של מחסום בטיחות ברמה הגבוהה ביותר בישראל. המוצרים שלנו עמידים למזג האוויר הישראלי, עשויים מחומרים עמידים וחזקים שמחזיקים שנים, אבל אנחנו מציעים מחיר תחרותי ושירות היקפי.

בטיחות היא ההתמחות שלנו, ואנחנו מציעים את כל הניסיון שלנו כדי להציל חיים בעבורכם. אנחנו עובדים פי פטנטים בין לאומיים מובילים, מקושרים לחברות מנוסות מאד, ועומדים בתקנים אירופאים מחמירים מאד. מחכים לשמוע מכם!

היתרונות שלנו במחסומי בטיחות

 • מחסומים איכותיים המגובים בתקנים של האיחוד האירופי!
 • מותאמים אישית לכל אירוע שתארגנו!
 • מיועדים לשרת באירועים קטנים ומקומיים לצד הפנינג מרכזי!
 • מאפשרים הקמה בכל מקום בכל תוואי קרקע, שיפוע וקרקע ישרה!
 • עשויים מחומרים קשיחים ומגובים בתקן Anti Climb אנטי טיפוס למניעת חדירה!
 • מנגד, נחשבים קלים לסחיבה על ידי מאבטחים ועל כן מקנים את התנאים הטובים ביותר לתפעול!
 • מאפשרים לכל מי שמעוניין לאבטח את האירוע שלו על הצד הטוב ביותר לעשות כן!
 • ניתנים לקיפול והרכבה מהירים במיוחד ללא איש מקצוע!
 • באמצעותם, האירוע שלכם מאובטח בסבירות גבוהה ביותר!
 • ויסות קל של העוברים ושבים אל האירוע וממנו!
  ניתן להשכרה ולא בהכרח
 • לקנייה!
גדר ניידת

ניתן להשכרה ולא בהכרח לקנייה! מחסומי בטיחות שלנו מקנים אירוע מאובטח פר אקסלנס

כשיש לכם אירוע תחום ואתם מחפשים כלי לוויסות האורחים אליו וממנו, מחסום בטיחות שלנו יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר! מחסום הבטיחות שלנו מגובה בתקנים של האיחוד האירופי המבטיחים שימוש יציב, נוח, קל וללא תקלות. בנוסף, היציבות של המחסום והיותו עומד בשלמות גם במקומות עם תוואי קשה כמו ירידות, עליות ושיפולים למיניהם, מבטיחים ויסות טוב של האירוע, כשמי שלא הוזמן ולא מורשה בוודאות לא יצליח להיכנס. המחסום מגובה בתקן אנטי-טיפוס שלא מאפשר טיפוס על גביו, מה שמקנה לכם שכבת בטיחות נוספת. זהו אחד מאמצעי הוויסות הטובים שישנם בשוק, ויש האומרים הטוב ביותר!

א.ל גדרות - מחסום בטיחות בהתאמה אישית

בחברת א.ל גדרות מספקים מחסום בטיחות על פי התאמה לאירוע שלכם! אם יש לכם אירוע ואתם זקוקים למחסום בטיחות שיהיה חלק משכבת האבטחה שלכם, פנו אלינו ואנו נתאים לכם את המוצר המושלם. המחסומים שלנו קלים לתפעול ולגרירה ומנגד בנויים בתחכום רב מבחינה הנדסית, מה שמאפשר את העמדתם בקלות בכל תוואי שטח, כולל במקומות עם קרקע לא ישרה. המחסומים אינם חייבים להירכש על ידי הלקוחות שלנו. אנו מאפשרים להם לשכור אותם ובכך לחסוך בעלויות התפעול והאבטחה וגם להבטיח שבזמן אמת יהיה להם מוצר אבטחה פר אקסלנס לאירועים. בואו להבטיח את הטוב ביותר עבור האירוע הבא שלכם עם מוצרי איכות חסרי תקדים בתחום האבטחה ובראשם מחסום בטיחות!

מחסום בטיחות באתר בנייה
גדרות הגנה
מידע נוסף מחסום בטיחות

מחסומים ניידים

מחסום בטיחות נייד למגוון מטרות

מחסומים להשכרה

מחסומי בטיחות ומחסומים שונים זמניים

מחסומים לאירועים

מחסומי בטיחות לאירועים וכנסים

א.ל גדרות

א.ל גדרות

פתרונות הגידור הזמניים של חברת “א.ל פתרונות מודולוריים​” מבוססים על פטנט בטיחות ייעודי לאתרי בנייה והם מיועדים ליצירת אזורים מאובטחים במהלך עבודות הבנייה. מערכות אלו, נועדו לצמצם סיכונים תעסוקתיים הנלווים לעבודה באתרי הבנייה בכלל ולעבודה בגובה בפרט והם מאפשרים לכל אחד מהעוסקים במלאכת הבנייה ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת ובטוחה יותר.

נגישות