מחסום בטיחות

מחסום בטיחות

מקיימים אירוע? מעוניינים לקיים הפגנה? מעוניינים להנהיג אירוע משתתפים, כינוס או מסיבת רחוב? אתם מוכרחים להציב מחסום בטיחות לאורך ולרוחב כל האזור בו אתם מקיימים את האירוע. לרוב אירועים אלו קורים ברחובות הערים או בשטחים חקלאיים ושטחים פתוחים. לכן, חשוב מאד לתחום את המקום. לא יודעים איך להתחיל? נשמח לעמוד לרשותכם! התקשרו אלינו כבר היום!

מחסום בטיחות – לאיזה אירועים

מחסום בטיחות מתאים לאירועים רבים, בין אם רשמיים, ובין אם קלילים יותר. מטרתם בגדול הוא לתחום את הקהל שמגיע ולאגד את הזרימה שלו למקומות מוסכמים מראש, וזאת על מנת לאפשר את הסדר הטוב וגם שמירה על הביטחון והחיים של הקהל והסובבים אותו.

בין האירועים שמקובל בהם להציב מחסום בטיחות:

  1. בדיקת משטרה בגלל אירוע עם אנשים רמי דרג, דבר שמייצר צוואר בקבוק שמאפשר למשטרה לשלוט בנכנסים והיוצאים בצורה פשוטה יותר.
  2. אירוע רב משתתפים כמו הפגנה או מסיבת רחוב, בין אם במרכז תל אביב בכיכר רבין, או במקום מבודד במדבר. חשוב מאד להציג מחסום בטיחות כדי לאפשר שליטה מלאה בסיטואציה. כשיש אלפי על אלפי אנשים בשטח בנוי – צריך לדאוג שלא תהיינה סכנות, מחיצות, נפילות או התפרעויות – מחסום בטיחות עושה עבודה נפלאה.
  3. מסיבות שטח, או אירועים בשטח, למשל ריצת מרתון – יש מקומות שאסור לעבור אותם מטעמים רבים, מחסום בטיחות עושה את העבודה.
  4. בצדי הדרכים והכבישים, על מנת שמכוניות לא תעבורנה לשטחים שהן לא אמורות להיות בהן.

מחסום בטיחות הוא ההתמחות שלנו – התקשרו אלינו כבר היום לקבלת פרטים נוספים

אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים מבטיחים לכם ייעוץ, ייצור והתקנה של מחסום בטיחות ברמה הגבוהה ביותר בישראל. המוצרים שלנו עמידים למזג האוויר הישראלי, עשויים מחומרים עמידים וחזקים שמחזיקים שנים, אבל אנחנו מציעים מחיר תחרותי ושירות היקפי.

בטיחות היא ההתמחות שלנו, ואנחנו מציעים את כל הניסיון שלנו כדי להציל חיים בעבורכם. אנחנו עובדים פי פטנטים בין לאומיים מובילים, מקושרים לחברות מנוסות מאד, ועומדים בתקנים אירופאים מחמירים מאד. מחכים לשמוע מכם!