מחסומים להשכרה

מחסומים להשכרה

עיריות רבות מקיימות מפגשים פוליטיים, הופעות, כנסים או נאומים, במרכז העיר, בכיכר או ברחובות הראשיים. מסיבות רחוב הן דבר שכיח בישראל, במיוחד בערים מרכזיות כמו חיפה או ירושלים ותל אביב. הופעות בחגים, ובמיוחד בראש השנה, סילבסטר או יום העצמאות. כל זה דורש כמות עצומה של אנשים שיבואו לצפות ולהשתתף, ובאחריות העיר, בנוסף לצד מכבי האש, מגן דוד אדום והמשטרה – לאבטח את האנשים האלו ולהבטיח שיגיעו בשלום הביתה. כולנו זוכרים את האסון שקרה בפסטיבל ערד בשנות ה-90. מחסומים להשכרה הם הפתרון הטוב ביותר בתחום זה, שיכולים לסייע לשלוט בקהל ולאבטח אותו.

מחסומים להשכרה הם ההתמחות שלנו! נוכל לעזור לכם בבחירה ובהקמה, התקשרו אלינו כבר היום!

מחסומים להשכרה – יתרונות

מחסומים להשכרה הם אחד האלמנטים החשובים בכל אירוע ציבורי. היתרונות שלהם רבים, ובראשיתם – הם קלים מאד להקמה ולפירוק. המומחים שלנו עושים זאת מהר מאד, ויש לנו שיטה טובה מאד של שינוע, הרכבה ופירוק במהירות גבוהה מאד. זהו יתרון בעבור מי שמעוניין לקיים אירוע אך לסגור את המתחם רק לקראת האירוע עצמו ולא ימים מראש. בנוסף, הם חזקים ועמידים, טובים נגד כל כמות של אנשים וגם איכותיים בכל מזג אוויר. מחסומים להשכרה גם חוסכים הרבה מאד כסף, כי מחסומים קבועים הם יקרים בהרבה. משלמים את העלות שלהם, מקבלים שירות זמני שמתאים ב-100% לצרכים שלכם, ולאחר שעתיים הם נעלמו כלא היו. מושלם בעבור כל אירוע ציבורי, ברחוב או בשטח פתוח.

אם השירות מתאים לכם, נשמח לעמוד לרשותכם. התקשרו אלינו כבר היום!

מחסומים להשכרה – למה דווקא אצלנו

חברת א.ל פתרונות מודולוריים מתמחה בשירותי מחסומים להשכרה, וצברה ניסיון רב במהלך השנים, במיוחד בעמידה בתקנים של מכבי האש, מגן דוד אדום והמשטרה. השירות שלנו כולל ייעוץ, ייצור והתאמה, שינוע והרכבה, וכמובן פירוק. כל ההליך מלווה באישורים, מעקב מהנדס שבודק שהכול עומד בתקנים, ובליווי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם רוצים מוצרים איכותיים שעומדים בסטנדרט בטיחות אירופאי, במחיר תחרותי ושירות היקפי – אנחנו כאן. התקשרו אלינו כבר היום ונשמח לעמוד לשירותכם.