נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

מחסומים להגנה על פיר מעלית

מחסומים להשכרה

מחסומים להשכרה מאפשרים בטיחות באירועים. הם מתפקדים כשערי כניסה, כאלו ש- 1-2 אנשי אבטחה יכולים לווסת את האורחים בקלות באמצעותם. הם קלי משקל ועל כן מתפקדים כמו דלתות של ממש. ברם, זהו לא השימוש היחיד באביזרי הבטיחות המופלאים הללו. בתוך חלל האירוע, ניתן להשתמש בהם בכדי להפריד בימות מקהל, ואפילו להפריד בין מתחם בילוי משותף לחלל בתשלום או למוזמנים בלבד.

מחסומים להגנה על פיר מעלית

המחסומים באירועים – יתרונות עיקריים

  • ויסות קל של כניסה ויציאה מהאירוע.
  • הפרדה בין בימות לאזור הקהל.
  • הפרדת שטחי בילוי משותפים ממתחמים שמורים (אח”מים, בתשלום נוסף, VIP וכד’).
  • שימוש קל עבור כל איש אבטחה.
  • קלי משקל ועשויים מחומרים עמידים מאד.
גדר ניידת

הובלה והצבת מחסומים באירועים

כאן ב- א.ל גדרות ניתן להזמין מחסומים לאירועים שונים. השירות כולל הובלה והצבה במקומות הנדרשים לתפעול האירוע. ניתן להזמין מחסומים בודדים או כמות גדולה של יחידות שתשמש לתיחום שטח נרחב. מחסומים להשכרה מסייעים ליזמי אירועים לנהל את האבטחה באירוע על הצד הטוב ביותר.

מחסומים להגנה על פיר מעלית

א.ל גדרות – ניסיון וידע רב במחסומים ובטיחות באירועים

כאן בחברת א.ל גדרות מספקים פתרונות גידור נרחבים לאירועים, ביניהם מחסומים להשכרה וגדרות מכל הסוגים. בחברת א.ל גדרות עוסקים בהסדרת גדרות לחברות פרטיות ובאירועים רשמיים ומוסדיים. החברה הנה בעלת ניסיון רב שנים ומספקת את מוצרי הגידור והמחסומים הטובים ביותר. מחסומים להשכרה מחברת א.ל גדרות מסייעים למנהלי אירועים רבים להתנהל בקלות במהלכם.

מחסומים להשכרה - כל השאלות והתשובות

מחסומים להשכרה מאפשרים בטיחות באירועים. הם מתפקדים כשערי כניסה, המאפשרים לווסת אורחים בקלות. הם קלי משקל ומתפקדים כמו דלתות של ממש. ניתן להשתמש בהם בכדי להפריד בימות מקהל, ואפילו להפריד בין מתחם בילוי משותף לחלל בתשלום או למוזמנים בלבד.

מחסומים להשכרה מבטיחים יתרונות כגון – ויסות קל של כניסה ויציאה, הפרדה ויצירת חוצצים, הגברת האבטחה, תפעול קל יותר של צוות ניהול האירוע, קלים למסע הניתנים להזזה בקלות. 

אנו מספקים פתרונות גידור נרחבים לאירועים, ביניהם מחסומים להשכרה וגדרות מכל הסוגים. בחברת א.ל גדרות עוסקים בהצבת גדרות לחברות פרטיות ובאירועים רשמיים. החברה הינה בעלת ניסיון רב שנים ומספקת את מוצרי הגידור והמחסומים הטובים ביותר.

נגישות