מעקה בטיחות

מעקה בטיחות

כל סביבת עבודה מחייבת את הבעלים שלה לדאוג לעובדים, כדי שלא יפצעו, ינזקו וכמובן שחלילה לא יהרגו. זה קורה לא מעט, לצערנו, במיוחד בתקופה האחרונה, ולכן חשוב כפליים לשמור על רמת הבטיחות והאחריות בעבודה. מעקה בטיחות הוא ללא ספק אחד האלמנטים הבסיסיים בכל הקשור לעבודה בשטח פתוח, בגבהים או לצד בורות עמוקים. אם אתם צריכים ייעוץ בכל הקשוח לבחירת מעקה בטיחות שמתאים לעבודה שלכם וסביבת העבודה שאתם מקיימים, התקשרו אלינו כבר היום. אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים, מתמחים בכל מה שקשור למעקה בטיחות, ואנחנו נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות שלנו. התקשרו היום!

מעקה בטיחות – בעבור מה

  1. אירועים – אם יש לכם אירוע רב משתתפים ואתם צריכים מעקה בטיחות זמני, אנחנו כאן בעבורכם. מעקה בטיחות טוב יגביל את התנועה של העוברים והשבים ויחייב אותם להתייחס למרחב שלהם בצורה כזו שתשמור על החיים מפני פציעות, מחיצות ונפילות.
  2. כבישים ודרכים – כל מכונית זקוקה להימצאות של מעקה בטיחות, כי מעקה בטיחות מונעת תאונות דרכים, עוצרת מכוניות להידרדר לתהום או להתהפך.
  3. עבודות שטח בגובה – מעקה בטיחות מאפשר לכם להיות רגועים, כי התנועה שלכם מוגבלת ואתם לא יכולים בלי לשים לב תנועות שמסכנות אתכם.
  4. עבודות שטח במקומות מסוכנים – אם מדובר לדוגמה בשדה מוקשים ואתם לא רוצים שאנשים יכנסו, בטח לא עם האוטו – מעקה בטיחות יכול לסייע לכם.
  5. עבודות שטח ליד בורות / פיר מעליות / גרמי מדרגות – אותו דבר, הם יכולים לסייע מאנשים – ולו רק בגלל הימצאותם שאומרת חזותית "אל תיכנסו", להיכנס לשטח מסוכן.
  6. מבנים מסוגים שונים

התקשרו כבר היום לקבלת פרטים!

מעקה בטיחות – מדוע דווקא אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים

החברה שלנו קיימת שנים רבות, ומציעה ייעוץ, ייצור, התקנה ואחזקה של מעקה בטיחות איכותי, מכל הסוגים ובהתאמה אישית. החומרים והייצור האיכותי שלנו, לצד סטנדרט קפדני ותקנים מחמירים, מאפשרים לנו להציע לכם את הבטיחות הגבוהה ביותר, ההתאמה הטובה ביותר, וזאת ללא תחרות בשוק בישראל. אם אתם מתלבטים איזה מעקה בטיחות לבחור, אנחנו כאן בעבורכם, ומחכים לשמוע מכם כבר היום!