נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

מעקה בטיחות

כל סביבת עבודה מחייבת את הבעלים שלה לדאוג לעובדים, כדי שלא יפצעו, ינזקו וכמובן שחלילה לא יהרגו. זה קורה לא מעט, לצערנו, במיוחד בתקופה האחרונה, ולכן חשוב כפליים לשמור על רמת הבטיחות והאחריות בעבודה. מעקה בטיחות הוא ללא ספק אחד האלמנטים הבסיסיים בכל הקשור לעבודה בשטח פתוח, בגבהים או לצד בורות עמוקים. אם אתם צריכים ייעוץ בכל הקשוח לבחירת מעקה בטיחות שמתאים לעבודה שלכם וסביבת העבודה שאתם מקיימים, התקשרו אלינו כבר היום. אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים, מתמחים בכל מה שקשור למעקה בטיחות, ואנחנו נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות שלנו. התקשרו היום!

מחסומים להגנה על הקצה
מחסום בטיחות באתר בנייה

מעקה בטיחות – בעבור מה

 1. אירועים – אם יש לכם אירוע רב משתתפים ואתם צריכים מעקה בטיחות זמני, אנחנו כאן בעבורכם. מעקה בטיחות טוב יגביל את התנועה של העוברים והשבים ויחייב אותם להתייחס למרחב שלהם בצורה כזו שתשמור על החיים מפני פציעות, מחיצות ונפילות.
 2. כבישים ודרכים – כל מכונית זקוקה להימצאות של מעקה בטיחות, כי מעקה בטיחות מונעת תאונות דרכים, עוצרת מכוניות להידרדר לתהום או להתהפך.
 3. עבודות שטח בגובה – מעקה בטיחות מאפשר לכם להיות רגועים, כי התנועה שלכם מוגבלת ואתם לא יכולים בלי לשים לב תנועות שמסכנות אתכם.
 4. עבודות שטח במקומות מסוכנים – אם מדובר לדוגמה בשדה מוקשים ואתם לא רוצים שאנשים יכנסו, בטח לא עם האוטו – מעקה בטיחות יכול לסייע לכם.
 5. עבודות שטח ליד בורות / פיר מעליות / גרמי מדרגות – אותו דבר, הם יכולים לסייע מאנשים – ולו רק בגלל הימצאותם שאומרת חזותית “אל תיכנסו”, להיכנס לשטח מסוכן.
 6. מבנים מסוגים שונים

מעקה בטיחות – מדוע דווקא אנחנו בחברת א.ל פתרונות מודולוריים

החברה שלנו קיימת שנים רבות, ומציעה ייעוץ, ייצור, התקנה ואחזקה של מעקה בטיחות איכותי, מכל הסוגים ובהתאמה אישית. החומרים והייצור האיכותי שלנו, לצד סטנדרט קפדני ותקנים מחמירים, מאפשרים לנו להציע לכם את הבטיחות הגבוהה ביותר, ההתאמה הטובה ביותר, וזאת ללא תחרות בשוק בישראל. אם אתם מתלבטים איזה מעקה בטיחות לבחור, אנחנו כאן בעבורכם, ומחכים לשמוע מכם כבר היום!

אצלנו מעקות הבטיחות מותאמים לכל מצב

 • התאמה אישית לכל פרויקט
 • אנו משרתים מארגני אירועים, קבלני בניין וקבלני עבודות בכביש!
 • התאמה של המעקה לצרכים הממוקדים של היזם או הקבלן!
 • עבודה עם מעקות תקניים בהתאם למידות הישראליות ולכללי הבטיחות המערביים לייצורם!
 • התבססות על מעקות רחבים המכסים שטחים משמעותיים!
 • הצבת מעקות בגובה רב או בגובה הקרקע להגנה מפני מכשולי דרך!
 • ייעוץ עמנו יספק לכם את המעקה הנדרש מבלי שתצטרכו לרכוש אותו, אלא לשכור בלבד!
 • התקנה מהירה, ואפשרות לעבודה או תפעול מידי של הפעילות שלכם בשטח!
 • ניתן להשתמש במעקות לצרכי פרסום ותליית שלטים בכדי למנף את פעילותכם בעתיד!

סדרת המעקות שלנו תכסה עבורכם כל מקום בו נדרשת פעילות

סדרת המעקות שלנו תאפשר הגנה על אורחים באירועים, פועלי בניין ופועלי קרקע המבצעים עבודות בדרכים. אנו משרתים את על סוגי הלקוחות במקצועיות רבה ומספקים עבורם מעקות בטיחות להצבה בשטח בקלות רבה! החברה שלנו מתמחה בכל סוגי מעקות הבטיחות ומביאה כל לקוח להגשים את עצמו על הצד הטוב ביותר בנושא זה. בואו להכיר את עולמם המופלא של מעקות הבטיחות ולבחור את האמצעי שיגבה אתכם בפרויקט הבא, בין אם הוא אירוע או הופעה ברחוב, הגנה על פועלי בניין או הגנה על פועלי קרקע מכל סוג. המעקות שלנו תקניים ומגובים בנהלי התקן הישראליים הן בגובה, הן בהפרש בין המעקה לקרקע והן באנטי קליימב (מניעת טיפוס) שיש על כל פלטה.

מעקות בטיחות מבית א.ל גדרות – בטיחות ברמה הגבוהה ביותר

מעקות הבטיחות שלנו מעוגנים בתקנים מערביים מקובלים בעולם הבטיחות ועל כן הם מספקים ללקוחות עמידות בפני מזג אוויר עם רוחות חזקות, אלחלד גם בימי גשם ולחות ולא פחות חשוב – עוצמה חזקה ביותר המאפשרת לבטוח במוצר כמוצר הגנה מלא. מאידך, סחיבת המוצר והתקנתו קלים ומאפשרים להגיע במהרה להגנה מלאה מגובה רב, ועל הקרקע. לידיעה, התקנות בגובה חייבות להיות מבוצעות רק על ידי אנשי מקצוע המחזיקים בהכשרה זו. לאחר גמר ההתקנה אתם תיהנו ממוצר שניתן לבטוח בו אשר יהווה חיץ בינכם לבין הגובה או המכשול, יהיו אשר יהיו. לא מתפשרים, וניגשים להסדיר את הטוב ביותר! בדפים הבאים ניתן ללמוד על סוגי מעקות בטיחות מהמובילים בארץ ובעולם!

מניעת נפילות באתר בניין
נגישות