רשת בטיחות

חברתנו א.ל הבטיחות בקצה, השייכת לקבוצת י.ד גדרות, מתמחה בכל הקשור לייצור, תכנון ושיווק של רשת בטיחות למטרות שונות. מרשת בטיחות המתאימה להתקנת קבע, דרך רשת בטיחות המתאימה לעבודות זמניות, הפרדה או סביבת עבודה, אנחנו כאן בעבורכם. אם יש לכם סביבת עבודה, אתם קבלנים, אנשי נדל"ן, מהנדסים או אדריכלים, רשת בטיחות היא מה שאתם צריכים, ואנחנו כאן כדי לתת לכם את השירות והייעוץ הטובים ביותר. התקשרו כבר היום לקבלת פרטים!

רשת בטיחות בעבור מה היא מיועדת

רשת בטיחות מתאימה לשירותים ונסיבות רבים. בין היתר נוכל להציע לכם מוצרים איכותיים ברמה גבוהה מאד, בעבור מקרים מגוונים והתאמה אישית.

  1. רשת בטיחות נגד נפילות בעבודה – דבר מאד חשוב, ובמיוחד באחריותכם כמעסיקים לדאוג שהעובדים שלכם, באתר בנייה, באתר תיקונים, עובדים טכניים כמו למשל חברת חשמל או מכבי אש, יקבלו את התנאים הבטיחותיים המתאימים.
  2. רשת בטיחות נגד נפילות בעת חילוץ – למשל רשת בטיחות לאנשים שתקועים במקום גבוה, וצריכים חילוץ. רשת בטיחות סביבת עבודה בטוחה ורגועה יותר, שכן גם אם הצוות יתקשה בחילוץ, זה לא יסתיים כנראה במוות או נכות. הרוגע מאפשר להציל את אותו אדם בצורה טובה יותר.

רשת בטיחות היא ההתמחות שלנו בחברת א.ל הבטיחות בקצה – התקשרו כבר היום

אנחנו בחברת א.ל הבטיחות בקצה, מעמידים סטנדרט אחר שלא קיים בישראל בכל הקשור באיכות ובבטיחות. החומרים והמוצרים שלנו באיכות גבוהה מאד, בתקנים מחמירים מאירופה, ועם פטנט בין לאומי ייחודי של חברת EFOSAFETY, אשר אין לו אח ורע בישראל. אנחנו מעמידים לרשותכם את המומחים שלנו, שיסייעו לכם למצוא את המוצרים הטובים ביותר והמתאימים ביותר לצרכים שלכם. נוכל לסייע לכם למצוא, לקנות ולהתקין את המוצרים הטובים ביותר, בראשם רשת בטיחות מסוגים וחומרים איכותיים ועמידים, אשר מתאימים באופן ייעודי לצרכים שלכם, כך שבכל אשר תלכו, תהיו רגועים שהבטיחות היא במקום הראשון. נשמח לשמוע מכם כבר מחר בבוקר, התקשרו אלינו!