תיחום אתרי בנייה

פתרונות תיחום בהתאמה אישית לאתרי בנייה

תיחום אתרי בנייה הינה פעולה נחוצה והכרחית בכל אתר בנייה ברחבי הארץ, וזאת בהתאם לתקנות החוק והדרישות של המוסד לבטיחות וגיהות במקום העבודה. אצלנו בחברת AL פתרונות מודולוריים, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של פתרונות תיחום בהתאמה אישית מלאה לאתרי בנייה בכל סדר גודל.

תיחום אתרי בנייה – כיצד?

תיחום אתרי בנייה הינה פעולה מקצועית המיושמת על ידינו באמצעות מספר פתרונות גידור ותיחום המותאמים לאתרי בנייה כגון:

  • בניית גדר איסוכרית היקפית ו/או תיחום האתר באמצעות מערכות גידור אחרות
  • התקנת שערים ומחסומים למעבר כלי רכב וכלי עבודה
  • התקנת אביזרי גידור לתיחום מחסני ציוד בתוך אתר הבנייה

ופתרונות גידור ותיחום המותאמים לצרכי מזמיני השירות.

כל סוגי מערכות הגידור לתיחום אתרי בנייה במקום אחד!

אצלנו בחברת AL פתרונות מודולוריים, תוכלו למצוא במקום אחד את כל סוגי מערכות הגידור המיועדות לצרכי תיחום אתרי בנייה. מערכות גידור אלו כוללות בין היתר: גדר איסכורית המיוצרת מפח איסוכרית המאפשר גם הדפסה ומיתוג על גבי הגדר, גדר רשת היקפית, מערכת גידור זמנית לתיחום אתרי ועוד.

כל סוגי מערכות הגידור המשווקות על ידינו למטרות לתיחום אתרי בנייה הן מערכות מודולאריות המאפשרות הליכי הרכבה ופירוק מהירים, קלים ונוחים. מערכות אלו מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בענף הגידור והן משלבות בתוכן פתרונות מיגון ואבטחה באמצעות השערים והמחסומים המשווקים אף הם על ידינו.

הניסיון רב השנים שלנו בענף הבנייה הישראלי לצד ההיכרות המעמיקה שלנו עם דרישות התקן לתיחום אתרי בנייה, מבטיחים גם לכם את פתרונות התיחום האופטימאליים ביותר בכל אתר בנייה ובכל סדר גודל. פתרונות התיחום שלנו כוללים: שירותי ייעוץ והכוונהמקצועית, שירותי מכירה ו/או השכרה של מערכות גידור שונות, שירותי התקנת גדרות היקפיות באתר הבנייה ושירותי הובלה של מערכות הגידור לאתר הבנייה. שירותים אלו מוצעים לכלל לקוחותינו, לרבות, חברות בנייה והנדסה, חברות נדל"ן, קבלני שיפוצים, יזמי תמ"א וכדומה.

לפרטים נוספים אודות פתרונות השירות שלנו לצרכי תיחום אתרי בנייה, חייגו עכשיו: צור-קשר