נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

גדר רשת

פעמים רבות אנחנו נדרשים לייצר עמדה בטוחה לעבוד בצורה זמנית. למשל, במסיבה או בהפגנה. למשל, בתיקון רשת חשמל באמצע הרחוב. זו לא עמדת עבודה לטווח ארוך, אלא עמדת עבודה לכמה שעות או ימים ולא יותר. בנוסף, פעמים רבות אנחנו צריכים לייצר חיץ בין אנשים תמימים לבין סביבה מסוכנת בעבורם. אין להם את ההכשרה ולכן צריכים לייצר חציצה ביניהם ובין הסכנה.

בעבור כל אלו קיימת גדר רשת. גדר רשת מבית א.ל פתרונות מודולוריים, היא הטובה ביותר בישראל. קלה, גדולה וארוכה, פשוטה להתקנה, הקמה ותפעול, כמו לפירוק, והמחיר תחרותי מאד.  גדר רשת שלנו היא איכותית מאד, חזקה ואמינה, ואתם יכולים להיות בטוחים שאתם מגנים על האנשים סביבכם בצורה הטובה ביותר.

גדר רשת הולכי רגל
גדרות רשת

גדר רשת – הדרך הטובה ביותר להציע לכם בטיחות

חברת א.ל פתרונות מודולוריים שמחה להעמיד בפניכם את הניסיון הרב ביותר בישראל, כדי להציע לכם את גדר רשת האיכותית ביותר, האמינה והמתאימה בדיוק לסוג הצורך שלכם. אצלנו אין מוצרים גנריים, אלא איכות ברמה גבוהה שמותאמת לכם באופן אישי על ידי המומחים שלנו. הקטלוג הגדול שלנו מאפשר לכם לבחור רק מה שמתאים לכם: מסיבה או הפגנה זה משהו אחד, עבודה זמנית זה משהו שני, עבודה קבועה ומסוכנת ליד בורות או בגגות גבוהים זה משהו שלישי. לייעוץ התקשרו כבר היום!

למחפשים גדר רשת – למה אנחנו המתאימים ביותר

השירות שאנחנו מציעים לאנשים הוא ברמה הגבוהה ביותר בישראל, ללא תחרות. המוצרים שלנו בטוחים, קלים לתפעול ואיכותיים ברמה שאין לה תחרות, תחת סטנדרט מחמיר ביותר. בנוסף, שירותי הייעוץ והמכירה שאנחנו מציעים לכם כוללים גם הגעה לשטח עצמו כדי לבחור את הטוב ביותר בעבורכם, ובמקרה של גדר רשת זמנית, אנחנו כמובן מתאימים עצמנו גם לדרישות כוחות הביטחון כמו המשטרה, מגן דוד אדום ומכבי האש.

בין הלקוחות שלנו עובדים מכל התחומים הלוגיסטיים, אנשי נדל”ן, קבלנים מסוגים שונים, אדריכלים ומהנדסים. אם אתם מקיימים אירוע או יש לכם מתחם עבודה הדורש בטיחות ברמה גבוהה, אנחנו כאן בעבורכם, עם מוצרים ושירות איכותיים, שאין להם תחרות בישראל. 

יתרונות גדר הרשת שלנו

 • מחברים תחתונים עם משקל תקני המבטיח חוסר קריסה בכל אקלים!
 • נצרות חיבור גדרות באיכות חסרת פשרות!
 • התקנה קלה ופשוטה!
 • הגעה לגידור מלא של השטח במהירות!
 • הגדרות וחלקי החילוף יוצרו במערב על בסיס תקני בטיחות מהמחמירים ביותר!
 • הגדרות מתאימות לכל משימת אבטחה, מארי בנייה ועד אירועים בחוץ!
 • ניתן להשתמש בגדרות לצד מחסומים!
 • מוצרי גידור מעוצבים המשתלבים נהדר בכל מקום!
 • הגדרות פרוסות לגובה רב ועל כן ניחנות בתקן Anti Climb למניעת טיפוס!
 • מדובר על גדר רשת איכותית, חזקה ועוצמתית ללא חלודה ובלאי!
 • ניתן לשכור את הגדר. אין חובת קנייה!
 • ניתן להשתמש בגדר לתליית שלטי חוצות פרסומיים ובכך להקנות לעצמכם שטח פרסומי!
גדר רשת הגנה

מקצוענים באבטחה ובגידור – גדר רשת תקנית

רק מעקות ברזל יביאו את רף הבטיחות שלכם באתר הבנייה להיות גבוה באמת. זה נכון שגרם מדרגות נראה כמו שיפוע תמים שבסך הכל צריך להיזהר כשעולים בו או יורדים ממנו, אבל המציאות הוכיחה שדיבורים לחוד ומעשים לחוד. בפועל, ככל שמזג האוויר יותר חם, היכולת להיצמד לפרטים הקטנים הללו קטנה והתגובה הקוגניטיבית במוח בהתאם, מה שמביא לחוסר תשומת לב מצד פועלים ולנפילתם. רק מעקה ברזל מציל חיים ויותר חיץ אמיתי בין גרם המדרגות או החזית או המרפסת לבין המרחב שמעבר. לכן, מאד חשוב לראות 10 צעדים קדימה ולדאוג שבאתר הבנייה שלכם יותקנו מעקות בטיחות לצד המדרגות.

א.ל גדרות - מעקות בטיחות מברזל לכל מטרה

בחברת א.ל גדרות מספקים גדר רשת – רשת גדר, מעקות ברזל ברמה הגבוהה ביותר, אשר מגובים בתקנים של האיחוד האירופי ומספקים הגנה מלאה לכל אתר בנייה. מעקות הברזל של א.ל גדרות מביאים לכך שהעבודה במתחם תהיה בטיחותית בהרבה ממצב בו הם אינם נוכחים. הדבר נכון במיוחד לגבי גרמי מדרגות אך מדויקים גם באשר לנקודות הנמצאות בגובה רב, כמו חזיתות של חלונות ומרפסות. מאד חשוב שבנקודות הללו יוצבו מעקות ברזל. ניתן למצוא אותם בדפים הבאים בהתאם לצרכי הבנייה שלכם. התאמת הגדרות אליה ניתנת ליישום קל ופשוט והחלק המעניין: הם לא חייבים להירכש. ניתן לשכור את המעקות בהתאם לפרק הזמן הנדרש לאחזקתם. בדפים הבאים תוכלו להיווכח בסוגים שונים של מעקות ברזל לאתרי בנייה!

גדרות רשת גדר רשת להגנה
מידע נוסף גדר רשת

גדרות לאירועים

גדרות רשת למגוון אירועים

גדרות להשכרה

גדרות רשת להשכרה לכל מטרה

גדרות ניידות

גדר רשת ניידת איכותיות

א.ל גדרות

א.ל גדרות

פתרונות הגידור הזמניים של חברת “א.ל פתרונות מודולוריים​” מבוססים על פטנט בטיחות ייעודי לאתרי בנייה והם מיועדים ליצירת אזורים מאובטחים במהלך עבודות הבנייה. מערכות אלו, נועדו לצמצם סיכונים תעסוקתיים הנלווים לעבודה באתרי הבנייה בכלל ולעבודה בגובה בפרט והם מאפשרים לכל אחד מהעוסקים במלאכת הבנייה ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת ובטוחה יותר.

נגישות