גדר רשת

פעמים רבות אנחנו נדרשים לייצר עמדה בטוחה לעבוד בצורה זמנית. למשל, במסיבה או בהפגנה. למשל, בתיקון רשת חשמל באמצע הרחוב. זו לא עמדת עבודה לטווח ארוך, אלא עמדת עבודה לכמה שעות או ימים ולא יותר. בנוסף, פעמים רבות אנחנו צריכים לייצר חיץ בין אנשים תמימים לבין סביבה מסוכנת בעבורם. אין להם את ההכשרה ולכן צריכים לייצר חציצה ביניהם ובין הסכנה.

בעבור כל אלו קיימת גדר רשת. גדר רשת מבית א.ל פתרונות מודולוריים, היא הטובה ביותר בישראל. קלה, גדולה וארוכה, פשוטה להתקנה, הקמה ותפעול, כמו לפירוק, והמחיר תחרותי מאד.  גדר רשת שלנו היא איכותית מאד, חזקה ואמינה, ואתם יכולים להיות בטוחים שאתם מגנים על האנשים סביבכם בצורה הטובה ביותר.

גדר רשת – הדרך הטובה ביותר להציע לכם בטיחות

חברת א.ל פתרונות מודולוריים שמחה להעמיד בפניכם את הניסיון הרב ביותר בישראל, כדי להציע לכם את גדר רשת האיכותית ביותר, האמינה והמתאימה בדיוק לסוג הצורך שלכם. אצלנו אין מוצרים גנריים, אלא איכות ברמה גבוהה שמותאמת לכם באופן אישי על ידי המומחים שלנו. הקטלוג הגדול שלנו מאפשר לכם לבחור רק מה שמתאים לכם: מסיבה או הפגנה זה משהו אחד, עבודה זמנית זה משהו שני, עבודה קבועה ומסוכנת ליד בורות או בגגות גבוהים זה משהו שלישי. לייעוץ התקשרו כבר היום!

למחפשים גדר רשת – למה אנחנו המתאימים ביותר

השירות שאנחנו מציעים לאנשים הוא ברמה הגבוהה ביותר בישראל, ללא תחרות. המוצרים שלנו בטוחים, קלים לתפעול ואיכותיים ברמה שאין לה תחרות, תחת סטנדרט מחמיר ביותר. בנוסף, שירותי הייעוץ והמכירה שאנחנו מציעים לכם כוללים גם הגעה לשטח עצמו כדי לבחור את הטוב ביותר בעבורכם, ובמקרה של גדר רשת זמנית, אנחנו כמובן מתאימים עצמנו גם לדרישות כוחות הביטחון כמו המשטרה, מגן דוד אדום ומכבי האש.

בין הלקוחות שלנו עובדים מכל התחומים הלוגיסטיים, אנשי נדל”ן, קבלנים מסוגים שונים, אדריכלים ומהנדסים. אם אתם מקיימים אירוע או יש לכם מתחם עבודה הדורש בטיחות ברמה גבוהה, אנחנו כאן בעבורכם, עם מוצרים ושירות איכותיים, שאין להם תחרות בישראל. 

נגישות