נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

גידור זמני

אירועים רבים לצד פעילויות ועבודות רבות, קמים והולכים כלא היו. בין הדוגמאות אפשר למנות מסיבות או אירועי רחוב, הפגנות הדורשות מחסומי משטרה, עבודות בנייה ושיפוץ, תיקונים ציבוריים ברחוב ועוד. לכן, גידור זמני – כזה שדומה לגדר קבועה ואמיתית,  אך קל לפירוק והרכבה, הוא דבר חשוב מאד. גידור זמני צריך להיות איכותי וחזק, מצד אחד, כזה שמשדר “אל תתקרבו”, אבל כזה שהוא קל לתפעול וגם זול. גידור זמני היא ההתמחות שלנו ונשמח להעמיד לרשותכם את כל הידע והניסיון שלנו בתחום. מחפשים גידור זמני? התקשרו היום!

גידור אתרי בניה
שערים וגדרות

אירועים בהם גידור זמני יכול להתאים

  1. מסיבה או אירוע משמח רב משתתפים כמו מרתון או הופעה בכיכר. אם יש צורך להצר את השטח אליו יכולים האנשים להיכנס, כדי לשמור עליהם, גידור זמני זה בדיוק מה שאתם צריכים. קל מאד להרכיב ולפרק במהירות, אבל הגדר חזקה מאד, עמידה ואמינה.
  2. תיקון בכביש או בשטח, תיקוני חשמל או עבודות ציבוריות. לדוגמה אם אנשי חברת החשמל צריכים לתקן מפגע שקרה, כמו הסרת עץ שקרס בגשם. חשוב להקים גדר שאנשים יבינו כבר ממרחק לא להתקרב, ואז לפרק אותה במהירות לאחר שהאירוע הסתיים.
  3. מפגע בטיחותי הדורש בדיקה ובירור, לדוגמה חפץ חשוד או חשש לטרור. דבר זה מחויב על פי הוראות המשטרה וחשוב מאד לגדר את האירוע במהירות כדי שאף אחד לא יפגע חס וחלילה.
  4. גדר איסכורית של אתרי בנייה – אתר בנייה הוא זמני, גם אם הוא 1-2 בשטח. לכן, חשוב מאד לייצר בעבורו גידור זמני ששומר על הציוד, שומר על העובדים ושומר על העוברים והשבים מפני כניסה בזדון או בשגגה דבר שעלול לסכן אותה.

חברת א.ל פתרונות מודולוריים מבטיחה לכם גידור זמני איכותי ברמה הגבוהה ביותר בישראל. גידור זמני הוא המומחיות שלנו ואנחנו יודעים לייעץ, לייצר ולהתאים לכם את הגידור המושלם ביותר לאירוע שלכם, האתר שלכם או הצורך שלכם. המהנדסים שלנו ילוו את הפרויקט ויוודאו התאמה בשטח, ואנחנו מציעים מוצרים עם סטנדרט בטיחות מחמיר מאד, במחירים תחרותיים. אם אתם צריכים שירות של גידור זמני הגעתם למקום הנכון, התקשרו, למה אתם מחכים?

א.ל גדרות

א.ל גדרות

פתרונות הגידור הזמניים של חברת “א.ל פתרונות מודולוריים​” מבוססים על פטנט בטיחות ייעודי לאתרי בנייה והם מיועדים ליצירת אזורים מאובטחים במהלך עבודות הבנייה. מערכות אלו, נועדו לצמצם סיכונים תעסוקתיים הנלווים לעבודה באתרי הבנייה בכלל ולעבודה בגובה בפרט והם מאפשרים לכל אחד מהעוסקים במלאכת הבנייה ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת ובטוחה יותר.

נגישות