נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הניסיון והמקצועיות שלנו - לקבלת הצעת מחיר ו/או לפרטים נוספים

שערים וגדרות

כקבלנים ומהנדסים, בכל פעם שיש לנו מפגש עם הציבור, אנחנו צריכים לאבטח אותו כדי שלא יפגע.
זה יכול להיות אתר בנייה מסוכן לציבור, זה יכול להיות בור עמוק שנפער. זה יכול להיות פיר מעלית, אתר שיפוצים, מסיבת רחוב או כביש סורר.

שערים וגדרות יכולים לעשות את העבודה שכן הם מצד אחד מאפשרים גישה עם כניסה ויציאה, אבל רק למורשים לדבר. יש סינון, לא כל אחד יכול להיכנס. אם אתם צריכים שערים וגדרות באיכות גבוהה – אנחנו כאן בעבורכם. זוהי ההתמחות שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם. התקשרו כבר היום!

שערים וגדרות
גדרות ושערים

שערים וגדרות – בעבור מי

שערים וגדרות מתאימים לאירועים וסביבות רבות, הם חובה במקומות מסוימים, ולכן חשוב שהייצור שלהם יהיה גמיש, ויתאים עצמו לסוגים שונים של מקרים. להלן כמה דוגמאות.

  1. שערים וגדרות לבתי ספר, מרכזים קהילתיים או מבנים ציבוריים – צריכים להיות בטוחים, כאלו שאי אפשר לטפס מעליהם, אך גם חזקים ועמידים כדי שהילדים לא יפגעו ויפצעו.
  2. שערים וגדרות לשטחים פרטיים שמכילים דברים מסוכנים, כמו בעלי חיים או אפילו מוקשים. גדרות אלו צריכות להיות בלתי עבירות בעליל לשני הצדדים, אלא רק למומחים בעלי ידע ויכולת להתמודד עם המצב.
  3. שערים וגדרות לאתרי בנייה, שמאפשרים רק לפועלים והקבלן להיכנס, גם כדי למנוע פגיעה ופציעה של מישהו שלא אינו מיועד פנימה וגם כדי לסכל אפשרות של גניבת הציוד היקר.
  4. שערים וגדרות לבניינים פרטיים, במטרה מצד אחד לאפשר לדיירים להיכנס ולצאת, אבל גם לסכל ולהקשות על גנבות או על כלי רכב זרים להיכנס לבניין.

    ישנן דוגמאות רבות נוספות, צרכים וסוגים שונים. אם יש לכם צורך בכזה שירות – התקשרו אלינו ונעמוד לשירותכם.

שערים וגדרות – מדוע דווקא אצלנו ומה אנחנו מציעים שלאחרים אין

אנחנו מציעים שערים וגדרות ברמה הגבוהה בארץ, מחומרים איכותיים ועמידים בתנאי מזג האוויר, אבל קלים יחסים, פשוטים להתקנה ואחזקה. אצלנו עומדים בסטנדרט בין לאומי מחמיר מאד, ושמים לצד הניסיון גם את הבטיחות שלכם במקום הגבוה ביותר האפשרי. לכן, אם אתם צריכים שערים וגדרות או מחסום בטיחות לסביבה כלשהי וזקוקים לייעוץ, ייצור והתקנה – הגעתם למקום הנכון. נשמח לעמוד לשירותכם.

נגישות